Další dva příspěvky nás čekají teď a ještě něco zbývá - ale už se blížíme ke konci. Tentokrát se podíváme na to, co nám poslaly čtenářky Knihovna a setury.

Fotky a videa o zvířátkách vždycky potěší. Moc Vám děkuju, milé dámy, a přeju krásný den.


Milá Lucie a čtenářky,

sníh v našem městě se vyskytuje jenom na jeho periférii, kde je vždy tak o 2 stupně méně než v centru.

Pracuji v centru, tak se těším domů, že sníh, než roztaje ještě zahlédnu. Letos jsem si sněhu ještě neužila a zima mi přijde taková na střídačku s jarem. Na horách jsem byla pouze 2 dny na Silvestra, kdy sníh byl jen umělý na sjezdovkách, tak jsme jeli bez lyží. Ale první prosincový víkend jsme byli na chalupě na Vysočině. V neděli jsme se probudili do pohádky, bylo nasněženo a ještě nás přišel navštívit koník. Zázrak, udělal nám radost. Bohužel se oteplilo a sníh byl mokrý a postupně se z něho stala břečka. Ale stále doufám a těším se, že se ještě letos sklouznu na běžkách možná i na sjezdovkách. Tento týden jsem se dozvěděla, že sjezdovka nedaleko naší chalupy se stala sjezdovkou roku, tak mě láká k její návštěvě.

knih

nih

Lunární zima má být ještě měsíc a půl, tak snad se ještě předvede. Někdo mi bude mít za zlé mé přání a bude chtít už jaro, ale na to je ještě čas.

Přeji všem ještě zimní sportování, radovánky či romantickou zimní pohádku!

Knihovna


Přeji hezký den,

sníh máme rádi nejen my lidé ale i zvířátka a někdy stačí málo k velké radosti, třeba lehký poprašek sněhu na balkoně, podívejte se.

setury

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás vyhraje balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

dar

Reklama