Buďte doma v pohodě a bezpečí

MaxSanZatímco v létě trávíme téměř každou volnou chvilku venku, v zimě se uchylujeme spíše do tepla našich domovů a čekáme, až bude venku lepší počasí. Bohužel zde ale s námi, ať chceme nebo ne, vyčkávají i nejrůznější bakterie. Zatímco některé jsou neškodné, jiné mohou způsobovat vážné zdravotní problémy. Účinným bojovníkem proti mikroorganizmům je řada čisticích prostředků bez chlóru MaxSan společnosti Henkel ČR, která nyní přináší novou variantu víceúčelového čističe MaxSan Universal Lemon se svěží vůní citrónu. Ten kromě dokonalé čistoty a lesku odstraní až 99,9 % bakterií a zajistí ochranu proti jejich opětovnému množení po dobu až 48 hodin.

I když pravidelně a pečlivě uklízíte, zbavit se nejodolnějších neviditelných mikroorganizmů - bakterií, není tak úplně jednoduché. Vždyť ještě na začátku 20. století patřila infekční onemocnění k hlavním příčinám úmrtí. Dnes je již situace díky vyspělé medicíně podstatně lepší. Bakteriální infekce nás sice většinou již neohrožují přímo na životě, ale i tak mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Kromě viditelné špíny a nečistot je tak zapotřebí se zaměřit i na dezinfekci všech míst, kde se zdraví nebezpečné bakterie vyskytují. Pokud chcete mít jistotu, že vaši domácnost zbavíte bakterií, pořiďte si pro úklid některý z čisticích prostředků značky MaxSan. Vybrat si můžete například nový víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon.

Nový víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon (1 l) se svěží vůní citrónu je určen pro pravidelné čištění a dlouhodobou dezinfekci všech typů omyvatelných ploch, jako jsou např. podlahy (dlažby, PVC, laminát), dětské hračky, židličky, svačinové boxy, lahvičky, nočníky apod. Kromě antibakteriální ochrany až na 48 hodin zaručí dokonalou čistotu a lesk. Přípravek nezanechává skvrny a po jeho použití bude celá vaše domácnost příjemně vonět. Přípravek se používá ve zředěné formě a materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci prostředku opláchnout. Jelikož přípravek neobsahuje chlor, nemusíte se bát nepříjemného chlorového zápachu, který většina lidí nesnáší.

Nový víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon je k dostání v obchodní síti od ledna 2012 za doporučenou maloobchodní cenu je 59,90 Kč.

Vybrat si můžete i z dalších produktů řady čisticích prostředků MaxSan, které zajistí intenzivní dlouhodobou dezinfekci a ochranu pro vaši domácnost:

 Víceúčelový čistič MaxSan Universal Pine (1 l) - varianta s vůní borovice. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Univerzálního čističe je 59,90 Kč.

MaxSan Koupelnový čistič (500 ml) - Účinný prostředek pro odstranění vodního kamene a dezinfekci. Hubí plísně a bakterie na všech omyvatelných plochách v koupelně, jako jsou např. vodovodní baterie, vany, vnější plochy WC mísy, sprchové kouty a závěsy, spáry ve dlažbě a obkladech, kelímky na kartáčky a zubní pasty apod. Přípravek lze aplikovat také do odpadů umyvadel a van, kde odstraní nežádoucí zápach. Díky praktické pistoli s funkcí pěny nestéká z povrchů a vyčistí i špatně dostupná místa. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Koupelnového čističe je 69,90 Kč.

MaxSan Kuchyňský čistič (500 ml) - Spolehlivě odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla a dlouhodobě dezinfikuje omyvatelné plochy v kuchyních, jako jsou například varné a pracovní desky, trouby, digestoře, kuchyňské skříňky, ledničky nebo myčky. Přípravek lze aplikovat také do odpadů dřezů, kde odstraní nežádoucí zápach. Účinně, a přitom bez chlóru dezinfikuje houbičky na mytí nádobí a kuchyňská prkénka. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Kuchyňského čističe je 69,90 Kč.

MaxSan Dezinfekční čistič (350 ml) - Praktický víceúčelový čisticí sprej spolehlivě dezinfikuje všechny omyvatelné plochy v domácnosti, jako jsou například kliky od dveří, odpadkové koše, WC prkénka, dětské židličky, hračky, zvířecí klece či pelíšky apod. Díky praktické pistoli s ním lze dlouhodobě dezinfikovat i hůře dostupná místa a spáry. Materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci tohoto přípravku opláchnout. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Dezinfekčního čističe je 69,90 Kč.

Více informací hledejte na www.maxsan.cz.