5bfbc733b1e0fobrazek.jpgZimní bunda Columbia Powder Keg II Down Jacket z vrcholové řady Titanium nabízí Omni-Tech voděodolnost a prodyšnost, dokonalé teplo díky technologii Omni-Heat 5bfbc74cdb218obrazek.jpg3D a výplni z husího peří, propracovaný střih a do čtyř stran pohyblivé strečové materiály pro pohodlný pohyb. Bunda má řadu dalších lyžařských vychytávek včetně ventilace v podpaží nebo odstranitelné a nastavitelné kapuce, kterou při sněhové vánici pohodlně přetáhnete i přes helmu. Zipy na kapsách jsou nepromokavé a nechybí ani bezpečnostní kapsa, kapsa na permanentku atd. V kolekci ji naleznete v panském i dámském provedení a v různých barevných variantách.
Doporučená cena je 9 999 Kč.

5bfbc77d2a913obrazek.jpgColumbia Heatzone 1000 Turbodown II Jacket
se pyšní novou technologií Omni-Heat 3D a zateplením 1000 Turbo Down, které kombinuje přírodní peří se syntetickou tepelnou izolací. Má propracovaný střih i mnoho funkčních prvků a doplňků pro skvělé zimní a  lyžařské zážitky.
Doporučená cena je 11 999 Kč.

5bfbc79957122obrazek.jpgBunda OutDry EX ECO Down Jacket je zcela voděvzdorná a zároveň prodyšná. Tepelnou výplň tvoří 100% přírodní peří s certifikátem Responsible Down Standard. Bunda tak odpovídá trendům udržitelnosti životního prostředí. Je vyrobena bez perfluoruhlovodíků (PFC – uměle vytvořené organické látky) ze 100 % recyklovaného materiálu plastových lahví. V kolekci Columbia se nyní nově objevuje i v šedivé barvě. Revoluční ekologický proces permanentně obarví membránu pigmentem z dřevěného uhlí z bambusu bez použití jakéhokoliv vody.
Doporučená cena je 7 999 Kč.

Tip na rukavice:

Novinku, technologii Omni-Heat 3D najdete i v lyžařských rukavicích Columbia Powder Keg II Glove. Spolu s nepromokavou technologií OutDry zajistí, že budete mít ruce v suchu a teple. Pohodlí zajistí i příjemná fleecová podšívka. Jsou k dispozici v dámské i pánské variantě.
Doporučená cena je 2 699 Kč.
5bfbc7c5ed37bobrazek.jpg

Více naleznete na COLUMBIASPORTSWEAR.CZ