Pěkné povídání a k tomu pár fotek poslala čtenářka Jindriska 8. Obzvlášť starší fotky jsou pěkné, ty už se jen tak nevidí.

Moc Vám děkuju, Jindrisko 8, za sněhové fotky. A přeju, ať vám to vydrží ještě hodně dlouho.


Krásný den všem,

na jarní prázdniny a vánoční svátky jsme jezdili do Jánských Lázní na podnikovou chatu nebo na malou soukromou chatu ke známým.

V malé chatě o dvou místnostech a chodbě, kde byla toaleta a provizorní sprcha z konve, jsme vždy strávili s dětmi, dvě rodiny krásné prázdniny na které se nedá zapomenout. Děti se vyřádily, počítače ještě nebyly, vařili jsme si sami, každý den jsme vyráželi na procházky a večer hráli společenské hry.

Bez úrazu se to neobešlo, syn si jednou při lyžování zlomil nohu a my ho museli odvézt do Trutnova do nemocnice, tam si ho nechali do druhého dne a cestou z hor domů jsme si syna vyzvedli. Stalo se to na Silvestra, jarní prázdniny začínaly za měsíc a tak jsme jeli na hory se zlomenou nohou a vozili ho na saních a tuto sezonu si už nezalyžoval.

Teď jezdíme s vnoučaty, ale pouze na jeden den o víkendu a to už mnoho let, už jsem tu o tom psala, že pokud zdraví dovolí, tak budeme jezdit každý rok. Posílám pár fotek, jak šel čas.

Přeji pěkný den

Jindriska 8

jin

jin

jin

jin

jin

jin

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototématem dnešního dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte dnes, 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama