Ruce přes zimu trpí, proto je důležité, abyste je neustále hydratovala. Krém vám vytvoří ochranný film, který zabrání, aby se vám pokožka na rukou vysušovala, praskala a působila mdlým dojmem. Krém na ruce nanášejte několikrát denně, přinášíme vám několik typů od značky Ryor.

Krém na ruce s levandulí

RyorRychle a dobře  vstřebatelný krém  s obsahem přírodní levandulové silice z francouzské Provence, která je ideální pro relaxaci a zklidnění. Krém zajišťuje hydrataci, zvláčnění a ochranu pokožky rukou. Krém obsahuje makadamový olej, vitamin E, hydratační komplex a bambucké máslo a po jeho pravidelné aplikaci bude pokožka jemná, vláčná a regenerovaná.

Více informací najdete zde.

Aquaton Krém na ruce

RyorJemný, dobře vstřebatelný přípravek k ošetření pokožky rukou. Kromě hydratačních a výživných látek obsahuje i sůl z karlovarského vřídelního pramene. Aplikace na namáhanou pokožku rukou je vhodná několikrát denně.

Více informací najdete zde.

Krém na ruce s aloe vera

RyorDobře vstřebatelný přípravek k ochraně a regeneraci pokožky rukou. Vytváří ochranný film, který omezuje působení negativních vlivů vnějšího prostředí. Extrakt z aloe vera zvyšuje hydrataci a  zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Krém se lehce vtírá  a nezanechává mastný film. Je vhodné jej aplikovat  několikrát denně po umytí rukou.  

Více informací najdete zde.

Regenerační krém na ruce s grepovým extraktem a rozmarýnovou silicí

RyorDobře vstřebatelný přípravek, který chrání, hydratuje a regeneruje pokožku rukou i v okolí nehtů. Krém obsahuje rozmarýnovou silici a grepový extrakt a nezanechává mastný film. Regenerační krém je vhodné aplikovat několikrát denně.

Více informací najdete zde.

Reklama