Co přesně je BIG Family Stubai? Nejlepší péče a spousta zábavy na svazích.
5bc4565cd860aobrazek.png
Pohyb na čerstvém vzduchu, poznávání nových přátel, zábava - děti milují lyžování. Maskoti BIG Family Stubai a jejich pomocníci, dobře vyškolení dětští instruktoři, to vědí, a všichni dohromady zajišťují nekomplikovanou dovolenou pro rodiny s dětmi.

Na ledovci Stubai, největší ledovcové lyžařské oblasti v Rakousku, každoročně maskoti vítají své svěřence v BIG Family lyžařském táboře. Zde se děti ve věku od čtyř let učí lyžovat. Je o ně postaráno dokonce i během oběda. Program BIG Family nabízí BIG Family dětský camp, BIG Family mateřskou školu i BIG Family dětskou restauraci. Děti se mohou například projet na vzrušující lední rallye, která vede přes ledovou jeskyni. Mezi akční zážitky malých i velkých lyžařských fanoušků patří BIG Family slalom nebo na BIG Family Fun Slope.
5bc456863ba03obrazek.png

Maskot BIG Ron je doma v lyžařském středisku Schlick 2000 ve Fulpmesu.

Jakmile napadne první sníh, vezme si svou žlutou čepici, na ramena růžové lyže a vydá se z Kalkkögeln, jeho letní rezidence, do Kinderlandu. Zde je k dispozici například lyžařský kolotoč, kurs slalomu, barevné vlajky a brána pro malé hosty. Zábava a hry jsou zajištěny instruktory. K dispozici je spací a přebalovací místnost, obědy a další - děti jsou vítány i bez registrace. Rodiče je mohou kdykoliv navštívit.

V Neustiftu si mohou rodiče spolu se svými malými dětmi užít dlouhou a perfektně upravenou sáňkařskou dráhu. K dispozici jsou celkem tři, z nichž dvě jsou osvětlené třikrát týdně v noci. Poměrně plochý terén s malým sklonem je ideální pro první kroky na lyžích. Nabídku doplňuje půjčovna lyží a horská chata, kde se můžete zahřát.
5bc456d4b6637obrazek.png

V Miedersu jsou děti králi! Maskot King Serli nejen sdílí svůj titul s malými návštěvníky, ale také se svými pomocníky v údolní stanici Serlesbahnen. Areál je oddělen od ostatních sjezdovek, takže malí lyžařští nováčci jsou v bezpečném prostředí. Různé učební pomůcky, jako je zvedací plošina, cvičný vlek a magické koberce, zaručují pohodlnou přepravu na vrchol. Umístění vedle parkoviště a autobusové zastávky není jedinou výhodou. Rodiče, kteří chtějí své děti podporovat při jejich prvních krůčcích na sněhu, nepotřebují skipas!

Akce pro děti

Členové BIG Family Stubai mají své velké festivaly. 30. prosince 2018 mohou společně s mnoha návštěvníky oslavit Nový rok, je slaven na velké Rodinné silvestrovské párty - včetně velkolepého ohňostroje! V novém roce mohou potkat na cestách oblíbené plyšové maskoty. Na Life Radio Winter Tour 10. února 2019 u Panorama restaurace Kreuzjoch v Schlick 2000 resortu nebo 5. března 2019 můžete navštívit karnevalovou party, na kterou vás pozve Velký Ron. 5. března vás čeká karneval BIG Family Children na horské stanici Gamsgarten. Zábavu zajišťuje dětský DJ, odehraje se i klaunová show s Herbertem a Mimi.
5bc4570e19c8eobrazek.png

Rodinná dovolená s bonusem

K lyžařským kurzům patří řada dalších výhod pro děti. Děti do 10 let doprovázené platícím rodičem jezdí zdarma ve všech čtyřech lyžařských areálech. Na požádání dopravíme děti z hotelu přímo do lyžařského areálu. Další výhodou jsou vlastní vstupy u lanovek pro děti lyžařského kurzu, díky tomu jsou eliminovány čekací doby.

Ale nejen v lyžařských areálech program BIG Family poskytuje skvělé nabídky. BIG Family Premium Homes jsou ubytovací zařízení, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám dětí. Navíc restaurace BIG Family podávají chutné dětské menu a také plňí veškerá přání malých hostů. A aby toho nebylo málo, BIG Family hostí v zimní sezóně několik festivalů. Nezapomenutelné lyžařské dovolené s dětmi nic nestojí v cestě.
5bc457332527aobrazek.png

Více informací naleznete zde.

 

Reklama