Esence ženskosti a nikdy nekončícího přátelství konečně dostala své jméno. Je jí až po okraj naplněn stylový flakonek, jenž v sobě snoubí smyslnou vůni rozkvetlé zahrady, na sluníčku dozrávajícího ovoce, ale i hřejivé dřevité tóny. Představujeme AVON Cherish.

Avon

Když zavřete oči, okamžitě si ty chvíle vybavíte. Chvíle, které jste strávila se svými nejlepšími kamarádkami. Chvíle, na které vzpomínáte dodnes. A proč se na chvíli nevrátit v čase?

AvonZahalte se do opojné vůně rozkvetlého parku plného třešňových květů. Cítíte i jasmín? Pak vězte, že je to ten z Dálného východu, který patří k jedněm z nejcennějších.  Arabský jasmín sambak, jak se mu říká, vás oslní nezaměnitelnou a výraznou exotickou a smyslnou vůní, která je právem označována za afrodiziakum.

Další z klíčových ingrediencí je santalové dřevo. Bohatou, ale přitom mladistvou auru dodává vůni drahocenný mošus. To ale není vše!

Nakonec vás vůně Cherish okouzlí svrchními tóny růžového pepře, malin a bergamotu. Dovolte své ženskosti, aby rozkvetla naplno díky této harmonické směsi! Znáte lepší dárek ke Dni žen?

Probuďte svoji pleť extrakty z bílého čaje

AvonVolá vaše pokožka po dávce osvěžení a povzbuzení? Naservírujte jí nejnovější řadu kosmetiky Planet Spa Oriental Radiance s bílým čajem. Ten pravý šálek čaje pro vaši pleť!

Bílý čaj z Dálného východu se může pyšnit přírodním antioxidantem, který pleť povzbudí a dodá jí zářivý vzhled. Tento čaj se získává zpracováním prvních, ještě nerozvinutých čajových lístků a patří tedy k těm nejvzácnějším.

Osvěžující pleťový peeling, Povzbuzující slupovací pleťová maska a Čisticí pleťový gel navrátí díky přírodním výtažkům pleti vše, oč žádá.

Hýčkejte vlasy jako v luxusním salónu. Vzácnými oleji

AvonDopřejte svým vlasům tu nejluxusnější péči a nechte je zazářit. S komplexem 5 vzácných olejů obsažených v nové řadě péče Advance Techniques Supreme Oils bude váš účes už navždy vypadat jako po návštěvě kadeřnického salónu.

Advance Techniques Supreme Oils v sobě ukrývá vyživující koktejl z grepových semínek, makadamového, kaméliového, mandlového a marulového oleje. Ty vlasy posilují, dodávají jim okouzlující lesk a hebkost, ale také exkluzivní vůni.

Reklama