Dobrého dne Vám přeji, milé ženy-in :).

Hluboce se Vám omlouvám, že jsem na Vás včera pozapomněla s vyhlášením soutěže, a poněkud opožděně gratuluji bokul k vítězství.

Ale teď už proč že Vám dneska vlastně píšu - blíží se nám komunální volby - uskuteční se 20-21.10 - v mnoha městech už politici zahájili předvolební kampaň, a tak se Vás v zítřejším tématu dne zeptám, jestli žijete se svým městem (případně vesnicí, samozřejmě :)) nebo v něm jen bydlíte. A protože máme éru digitálních fotoaparátů, budu se těšit nejen na článečky o Vašem městě, o tom, jestli znáte své politiky a jestli půjdete volit, jestli u Vás už probíhá předvolební kampaň, jaké zkušenosti máte s magistrátem a jestli se v životě svého města nějak angažujete, ale i na fotky :).

Takže: Vyfoťe svého oblíbeného úředníka! Jak vypadá Váš starosta? A jak to vypadá na magistrátě? Vyfoťte předvolební kampaň ve svém městě! Kde všude vylepují politici plakáty? Máte hezké město? Nebo u Vás naopak budovy chátrají a ulice jsou špinavé? Vyfoťte výsledky práce magistrátu a zítra mi je pošlete! Odměním nejen nejlepší příspěvek, ale i nejlepší fotku!

Pěkný zbytek dne a těším se na zítra :).

Reklama