První květnové týdny jsou především oslavami výročí konce druhé světové války. Tato válka je z hlediska magie ve znamení dvou velmi výrazných symbolů. Jedním z nich je temný hákový kříž a tím druhým je židovská - Davidova hvězda.

Šesticípá Davidova hvězda je velmi známým symbolem židovského národa, judaismu i státu Izrael, na jehož vlajce se vyskytuje. Ve 30. letech 20. století se v nacistickém Německu touto hvězdou označovaly všechny obchody, jejichž majitelé byli Židé. Později tuto hvězdu nosili i židé samotní na svém oblečení, aby byli odlišeni od ostatních. 

hvězdaZ hlediska magie je židovská hvězda symbolem harmonie, spojením protikladů. Trojúhelník špičkou vzhůru je pak znamením muže, hory, boha a meče. Trojúhelník špičkou dolů je zase znamením ženy, vody a chladu.

S tímto světoznámým symbolem souvisí i jeho vyzařování. Při nošení hvězda intenzivně harmonizuje lidský organismus. Vyrovnává nedostatek energie na nemocných či slabých místech, odstraňuje zablokovaný tok energie tělem. Má schopnost přijímat a silně vyzařovat kolem sebe vesmírnou energii, jež je schopna léčit. 

Davidova - židovská hvězda umí rušit slabé a středně silné patogenní zóny. Lze ji použít i jako rušičku televizního záření, elektro smogu monitorů či mobilních telefonů. 

Davidova - židovská hvězda se nosí na krku, v levé ruce či v kapse. Toho, co ji nosí, ochraňuje před negativní energií, zápornými myšlenkami vlastními či okolí.

Židovskou hvězdu jsme si zvykli vnímat jako symbol utrpení a genocidy, ale jako každá mince má dvě strany, tak i židovská hvězda obsahuje obrovský skrytý význam na poli magie a hledání dávných tajemství.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com