Pro všechny, kdo rádi využívají hotové jídelníčky, které pro hubnoucí občas zveřejňují některé časopisy nebo internetové magazíny, připravila Iva Málková novou knihu z edice Hubneme s rozumem tvořivě. Titul je pokračováním bestsellerů edice Hubneme s rozumem a nabídne vám praktickou pomůcku, díky níž si samostatně a tvořivě sestavíte jídelníček z potravin a pokrmů, které vám chutnají, jsou pro vás dostupné, zapadají do vašich zvyklostí, a navíc jsou svou energetickou hodnotou i složením optimální pro redukci či udržení váhy.

Kniha je jako skládačka rozdělena na tři části - horní je věnována snídaním, svačinám, moučníkům a různým příležitostným pochutinám, prostřední obědům a spodní večeřím. Jednoduchým otáčením si tak sestavíte celodenní jídelníček přesně podle své chuti, složený z nízkoenergetických jídel s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin.

Je to skvělé řešení - nic nemusíte vymýšlet ani počítat, zkrátka si jen vyberete jídlo, na které máte chuť, a uvaříte. Kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den. S malou úpravou jsou recepty vhodné nejen pro hubnoucí, ale i pro ty, kdo už zhubli a svou váhu si chtějí udržet. Autorky myslely i na maminky, které potřebují uvařit nejen pro sebe, ale i pro zbytek rodiny, která hubnout nepotřebuje. U receptů najdete tip pro úpravu, díky níž bude jídlo vhodné o pro ně.

Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž najdete zásadní informace o hubnutí a správné výživě, díky nimž si dokážete samí připravit každodenní jídelníček, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.

hubneme

HUBNEME S ROZUMEM TVOŘIVĚ
Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy
Iva Málková - Jaroslava Štochlová

Kroužková vazba v pevných deskách, celobarevná, 165 x 280 mm, 200 stran
Běžná cena 499 Kč, cena v e-shopu na www.smartpress.cz 449 Kč

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem v praxi opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin. Tentokrát v netradiční, „interaktivní“ podobě.
Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním, svačinám a moučníkům, prostřední obědům a spodní večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den - kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den.
Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet
(i tím je kniha na českém trhu výjimečná).
Velká výhoda je, že není nutné vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu. Pro nehubnoucí členy rodiny jídlo jednoduše upravíte podle tipu u receptu.
Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž čtenář najde instrukce pro práci s knihou, a zásadní informace pro poučenou přípravu každodenního jídelníčku, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.
Všechny recepty obědů a večeří jsou doplněny fotografií.

Více se dozvíte na stránkách www.smartpress.cz

Reklama