Sotva jsme se vzpamatovali z vánočního cukroví, smaženého kapra se salátem a veselým nabíráním kil před televizí, přišly Velikonoce. S nimi husa se zelím, mazanec a čokoládoví zajíčci. Jestli to tak půjde dál, novoroční předsevzetí o hubnutí a zdravém životním stylu duben nepřežijí. Chcete to změnit a začít na sobě pracovat? Navštivte internetový portál o zdravém hubnutí www.ZijZdrave.cz a využijte rad předních českých odborníků z oblasti nutričního poradenství, pohybu a zdravého životního stylu. Pomohou vám i speciální aplikace Můj deníček, nebo hudební sety ke cvičení - Fitness DJ.

Lepší odborníky neseženete - a je to zadarmo

Pokud máte pochybnosti o své dietě a nevíte, proč se vám nedaří zhubnout, můžete se obrátit na nejlepší české experty v Poradně odborníků. Na internetové adrese www.ZijZdrave.cz naleznete přehledně členěné odborné články, které vám například poradí, jaká dieta je vhodná, proč byste neměla hladovět nebo jak začít se sportem. Články vznikají za spolupráce s nutričními a pohybovými poradci. Máte tedy jistotu, že se u nás nedočtete o zázračných a univerzálních způsobech hubnutí, které v důsledku přinesou jojo efekt a kila navíc.

zijzdrave.cz

Dochází vám po každodenním vaření inspirace na zdravé recepty? Na ŽijZdravě.cz najdete přehledně členěné kategorie jídel na každý den včetně jejich energetických hodnot. Zasílejte svoje zdravé recepty na info@zijzdrave.cz a soutěžte o ceny, které vám pomohou žít zdravě.

Cvičte efektivně se speciální hudbou

Novinkou webu o zdravém životním stylu je sekce Fitness DJ. Zde si můžete stáhnout hudební mp3 vytvořené za spolupráce profesionálního DJ a nutričního poradce. Sedm setů, které vám zpříjemní cvičení, vychází z rytmu srdce - od nejpomalejšího během malé zátěže, až po nejrychlejšího u náročného tréninku. Pomůžou vám lépe se soustředit na požadovanou intenzitu cvičení.

zijzdrave.czŘád ve snahách o shození kil a užitečnou zpětnou vazbu vám dá aplikace Můj deníček. Po zadání jídel, která během dne sníte a pohybu, který vykonáte, získáte přehled o svém energetickém příjmu a výdeji. Vývoj svojí váhy nebo energetického příjmu a výdeje pak můžete porovnávat v grafech. Sice to neznamená, že můžete odložit krejčovský metr a váhu zasunout natrvalo pod postel, ale uvidíte černé na bílém, kde v procesu hubnutí pokulháváte a na čem je třeba zapracovat.

Nezůstávejte na všechno sami a podělte se svými zkušenostmi s dietami, recepty nebo sportem na facebookovém profilu ŽijZdravě.cz. Navíc zde získáte aktuální informace o připravovaných akcích, článcích a soutěžích mezi prvními. Ruku na srdce, myslíte, že může být hubnutí někdy ještě jednodušší?

zijzdrave.cz

Reklama