Na co je Colafit slim s chitosanem dobrý? COLAFIT slim s CHITOSANEM skvěle funguje jako  doplněk při snižování váhy, lapač tuků, čistí a chrání střeva….

Se začátkem nového roku si mnoho žen dalo předsevzetí, že tentokrát to už určitě dokáže. Co? No přece zhubnout.
Přiznejme si upřímně: proces hubnutí, který je náročný jak fyzicky, tak psychicky je totiž velice snadné nastartovat, ovšem vydržet až do úplného konce už tak snadné není....

A právě proto vám nyní nabízíme pomocníka, který vás ve vašem úsilí podpoří a pomůže vám získat zpět štíhlou postavu, a tím pádem i větší sebedůvěru.

 

O jakého pomocníka jde? Váš dobrý přítel pro nadcházející měsíce se jmenuje COLAFIT slim s CHITOSANEM. Pojďme si ho pro začátek představit:

 

Víte, pro koho je COLAFIT slim s CHITOSANEM určen?

 • Pro lidi s nadváhou
 • Pro ty, kteří si chtějí pročistit organismus
 • Pro lidi, kteří často konzumují tučná jídla

COLAFIT slim s CHITOSANEM také skvěle funguje jako:

 • doplněk při snižování váhy
 • lapač tuků
 • čistí a chrání střeva
 • odvádí tuky z těla ven
 • přirozeně udržuje cholesterol v normálu
 • chrání a regeneruje klouby a kosti
 • nahradí nedostatek kolagenu a vápníku v těle

 

Jaké látky COLAFIT slim s CHITOSANEM obsahuje?

Chitosan - je přírodní vláknina, získávaná ze schránek mořských korýšů. Chitosanu se také říká „lapač tuků", má totiž jedinečnou schopnost ihned z přijaté potravy odchytávat tuky. Naváže je na sebe, a to čtyř až šestinásobek své váhy, a odstraní je ze zažívacího traktu dříve, než jsou metabolizovány a uloženy jako tuková rezerva.

Chrom - námi použitý Chitosan je vysoce kvalitní a přirozeně obsahuje trojmocný chrom. Chrom je velice důležitý pro správnou funkci zažívání. Dlouhodobý nedostatek chrómu může způsobit i cukrovku. Naopak dostatečný příjem chrómu značně omezuje chuť na sladké. V Colafitu Slim je v denní dávce obsažena asi 1/4 nejvyššího přípustného množství trojmocného chrómu.

Kolagen - při držení různých redukčních diet může velmi často docházet k narušení správné funkce kloubů, kostí a kůže. Při snižování váhy dochází k uvolnění, prověšení kůže, proto je součástí výrobku Colafit Slim s Chitosanem i kolagen, který kůži vyživí a vrátí jí její pružnost a hezky ji napne.

Vápník - ve snaze omezit tučná a kalorická jídla dochází i k dietním chybám v oblasti dodávání dostatečného množství vápníku. Nevědomky dochází k odbourávání jídel, která jsou důležitými zdroji vápníku, jako mléčné výrobky, sýry, luštěniny, semínka a ořechy. Tím trpí kosti, zuby i nehty. Navíc vápník a kolagen je také zodpovědný za hubnutí, či tloušťku - dle provedené klinické zkoušky bylo zjištěno, že vápník z vaječných skořápek a kolagen podávaný v období menopauzy omezuje sklon k tloustnutí. Vápník se také podílí na správné činnosti mozku, jeho nedostatek způsobuje nervozitu, podrážděnost a neklid. Právě nervozita a podrážděnost se projevuje u lidí, kteří drží různé, často i drastické diety!

Myslete na to, že chcete-li zhubnout, musíte nejdřív sama uvěřit, že to dokážete! Toto za Vás nikdo neudělá. Pamatujte si, že všechno je v mozku. Pozitivní myšlení a povzbuzování sama sebe dělá divy. Vyslovím-li nahlas, že jsem šikovná a že co chci, to taky dokáži, přesvědčím tím nejen ostatní, ale hlavně sama sebe.

Pozitivně myslet za Vás nemůžeme, ale s COLAFIT slim s CHITOSANEM Vám usnadníme cestu k cíli jménem Chci zhubnout!
Věříme Vám, že to dokážete, věřte si i Vy!

Denní dávka COLAFIT slim s CHITOSANEM: 3 tobolky obsahují:

 • 900,0 mg chitosanu
 • 894,0 mg drcených vaječných skořápek
 • 6,0 mg lyofilizovaného kolagenu

Balení: 60 tobolek, dávka na 20 dnů.
Složení: Chitosan (vláknina), drcené vaječné skořápky (zdroj přírodního vápníku), lyofilizovaný krystalický kolagen čistoty 99,9 %.

Doporučené dávkování: 3x denně 1 tobolku 15-30 minut před jídlem. Zapít větším množstvím vody (cca 250 ml). Nezapíjet alkoholem a mléčnými nápoji. Před hlavním jídlem (hlavně pokud je tučnější) se doporučují 2 tobolky. Vhodné je současné užívání vitaminů rozpustných v tucích (A, D, E, K) a vit. C. Předpokladem dobrého úspěchu, zejména chceme-li dosáhnout snížení váhy, je dlouhodobé užívání.

Doporučená délka užívání: nejméně 2-3 měsíce.

www.dacom.cz