V lékárnách je možno zakoupit výrobky společnosti Pharma Nord.
Právě tato společnost pro své klienty vyvinula přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000, který je velmi prospěšný na cestě za štíhlým tělem.

 Společnost Pharma Nord

je výrobce vysoce účinných přípravků s biologickou dostupností a účinností pro zdravý způsob života a prevenci chorob.

Kromě dalších výzkumných projektů je aktivně zapojená do vědeckého výzkumu selenu, chromu, koenzymu Q10 a dalších látek, minerálů a vitaminů jako preventivních a léčivých prostředků proti civilizačním nemocem. Má dobré jméno nejenom mezi konečnými spotřebiteli, ale i mezi odbornou farmaceutickou, lékařskou a sportovní veřejností.

Bioaktivní série

Každý přípravek z Bioaktivní série firmy Pharma Nord vychází ze seriózní vědecké dokumentace.
Právě tento fakt je zárukou garantované vysoké biologické využitelnosti přípravků při jejich užívání. Bioaktivní série se neustále vyvíjí a testuje, takže je zajištěna nejvyšší vstřebatelnost a biologická účinnost.

Jinými slovy, užíváte-li jakýkoli přípravek z Bioaktivní série, budete mít jistotu, že vaše tělo všechny obsažené látky skutečně vstřebá a maximálně jich využije!

Látka na odbourávání tuků

Přírodní látka CLA (konjugovaná kyselina linolová) odbourává tuky tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy.
Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení doma či ve fitness centru).

Přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000 je zvlášť prospěšný při hubnutí, protože zaručuje, že se blokuje ukládání tuku a že se v těle odbourávají tuky, a ne svalová tkáň.
CLA zabraňuje jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety! Tím se zásadně liší od všech přípravků na hubnutí, které jsou na trhu.

 Kde Bioaktivní C.L.A. 1000 pomáhá

Při zeštíhlování a redukci nadváhy bez následného jo-jo efektu (opětovné přibrání na váze),  po skončení diety, při formování postavy a tvorbě svalové hmoty. Jeho užívání je vhodné i pro děti od 3 let věku.

 

 

Bioaktivní C.L.A. 1000 je k dostání v každé lékárně. Vybrat si můžete z balení po 40 nebo 80 kapslích.