Vánoce jsou tradiční svátky hojnosti, což se občas projeví pár kily navíc. Rozhodně není důvod k panice, do léta je ještě daleko a efektivně zhubnout pomůže nejen pravidelný pohyb, úprava jídelníčku, ale také moderní doplňky stravy.

LipoxalSpolehlivým přírodním přípravkem pro odbourání podkožního a tělesného tuku, s mimořádně rychlým a silným účinkem, je Lipoxal Xtreme II. Extrakt ze zeleného čaje, guarany, plodů divokého pomeranče, ženšenu, zázvoru, listů olivovníku a k tomu kakaový extrakt... Optimální kombinace vlastností těchto a dalších přírodních látek dává Lipoxalu Xtreme II hned pět vysoce efektivních účinků proti tukovým tkáním: Podporuje metabolismus tukových buněk a tím pádem i spalování podkožního tuku. Zvyšuje významně výdej tělesného tepla a tím zrychluje tělesný metabolismus. Podporuje efektivní spalování kalorií při aerobním cvičení. Tlumí chuť k jídlu a tím snižuje celkový příjem energie z potravy. A také chrání buňky před škodlivým působením volných radikálů, díky obsahu silných antioxidantů.

Doporučené dávkování je 1 tableta 3x denně u osob s váhou do 60 kg a 2 tablety 2x denně u osob s váhou nad 60 kg. Balení obsahující 60 tablet je k dostání od 480 Kč, zvýhodněné balení 120 tablet + 60 zdarma od 869 Kč.

Více informací o produktu naleznete na www.lipoxal.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

 

Reklama