Foto: Shutterstock

Zhubnou pět kilo vyžaduje ve skutečném životě značnou dávku disciplíny. Většinou se k tomu váže zdravý jídelníček, pravidelný sport a v některých případech i dost odříkání. Pokud chce ovšem žena zhubnout z minuty na minutu, i to je možné. Tedy alespoň opticky. Správná póza dokáže s faldíky doslova zázraky. Odbornice jsou na to hvězdy sociálních sítí, které mají přesně vychytané, v jaké poloze vypadají jejich nohy nejdelší a postava nejštíhlejší. Základem je se narovnat, zatáhnout břicho a nohu vykroutit do strany.

Některé ženy se rozhodly srovnat fotografie nebo video záběry  před a po, aby ukázaly, že život na sociálních sítích není úplně upřímný. Poukazují i na to, že ani vysportované fitness ženy nemají celý den perfektně ploché břicho. Během dne se plní střeva a obsah žaludku, tělo natahuje vodu apod. Obzvláště viditelný je rozdíl, pokud žena zrovna má nebo očekává menstruaci.

Že není každou minutu svého života dokonalá, dokázala i devětadvacetiletá modelka Sara Sampaio, která předvádí prádlo pro značku Victoria’s Secret. V příspěvku na Instagramu požádala, aby lidé přestali komentovat měnící se těla ostatních. 

Do výzvy se zapojují ženy po celém světě. 

Reklama