Díky bailine zhubla už ve studiu například modelka Agáta Hanychová, její kolegyně Hanka Mašlíková či zpěvačka Bára Basiková...Máte pocit, že na vás na pláži či na plovárně ostatní posměšně pokukují? Stydíte se za svou postavu? „Zdobí“ vaše stehna a zadek celulitida nebo trpíte nadváhou? Existuje snadná pomoc. Řešení vašich problém najdete v centru 1. Pretty Woman Figure v Praze na Smíchově.

Základem pro všechny poskytované terapie v pražském salonu 1. Pretty Woman Figure je elektromasážní metoda bailine. Metoda – jinak nazývaná „hubnutí řízené počítačem“ – byla vypracována v Norsku už před 25 lety. Během doby se postupně zdokonalovala a přizpůsobovala moderní počítačové technice se speciálně vyvinutými programy.

V dnešní době je bailine světově nejúspěšnějším programem pro formování postavy, vyhlazení celulitidy a váhovou redukci.

Oč jde? V podstatě se jedná o léčebnou proceduru, kdy jsou svaly stimulovány elektromasážním přístrojem – myostimulátorem – který v nich vyvolává mechanické stahy. A díky tomu vlastně tělo samo cvičí.

Aby měla procedura efekt, umocňujeme účinky dalšími terapiemi, říká majitelka salonu Renata HawazOdborně proškolená masérka připne na navlhčené tělo klientce v problematických partiích elektrody, do kterých se pouští elektrický proud.

„Existuje několik programů, které zatěžují různé partie různě. Intenzitu zátěže lze regulovat podle potřeby,“ vysvětlila Ženě-in majitelka salonu Renata Hawaz.. „Díky počítačovému programu využívá stimulátor bailine paměť – pamatuje si nejlepší a nejefektivnější programy každé klientky.“

Podle majitelky salonu není samotná metoda nijak nepříjemná, navíc si klientka sama může prostřednictvím ovladače regulovat výkon a intenzitu „masáže“. Jedna procedura trvá 45 minut a lze ji kdykoliv přerušit.

„Aby měla procedura skutečně razantní efekt, umocňujeme účinky masáže dalšími doprovodnými terapiemi. Ty lze samozřejmě podstoupit i samostatně,“ dodává Renata Hawaz.

Léčebné terapie

Bailine

Metoda bailine je zaměřená na formování postavy, vyhlazení celulitidy, redukci váhy a tukové vrstvy podkoží a na zpevnění ochablých svalů a kůže.

Metoda bailine je velmi šetrnáJedna terapie trvá 45 minut čistého času (k tomu je ovšem nutné přičíst čas na odstrojení a oblečení a na vysušení zpocené pokožky).

Intenzita výkonu přístroje se nastavuje v rozmezí od 20 do 40 miliampérů a klientka si sama může během terapie ubírat a přidávat na síle. Každý přístroj zvládne až 40 různých programů.

Od běžného myostimulátoru se masážní přístroj bailine liší právě intenzitou a variabilním systémem programů, které lze různě kombinovat a nastavit přesně podle potřeb klienta doslova „na tělo“.

Vybrat si můžete mezi  5, 10, 15, 20 terapiemi, přičemž platí, že čím více terapií si budete přát, tím se bude cena snižovat.

Ceník:
5 terapií – 2700 Kč • 10 terapií – 3900 Kč • 15 terapií – 5100 Kč 20 terapií – 5900 Kč

 

Ultrazvuk

Dosud nepříliš doceněným pomocníkem v boji proti celulitidě je ultrazvuk – rozbíječ tuků v oblasti zadečku a stehen.

Přiložením hlavice ultrazvukového přístroje nebo sondy na kůži začnou částečky v tkáni rychle kmitat a díky tomu vzniká v hlubších vrstvách teplo a tření. Důsledkem je jakási vnitřní mikromasáž, díky ní a vzniklému teplu se rozšiřují cévy a mezibuněčný prostor, zrychluje se mízní tok a zplodiny látkové výměny tak mají snazší cestu „odchodu“.

Následně poté je nutné uvolněné tuky vyloučit z těla. Nejlépe se to podaří pomoci přístroje Bailine, přístrojovou lymfodrenáží se skořicovým zábalem nebo klasickou ruční lymfatickou masáží.

Ceník: 12 terapií – 3300 Kč

 

Vakupres – lidově „baňky“

Při potížích s celulitidou si nalezla velkou oblibu klientek salonů krásy vakuová masáž – vakupres.  

Kdo by nechtěl mít štíhlé tělo bez celulitidy?Tato metoda byla v sousedním Německu vyhodnocena jako nejúčinnější zásah proti celulitidě.

Odstraňuje celulitidu, zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů, zpevňuje ochablé tělesné partie (stehna, břicho, ruce), tělo zbavuje toxinů a škodlivých látek a pročišťuje organismus.

Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují.

Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení.

Ceník:
30 minut – 330 Kč • 60 minut – 550 Kč • 30 minut – 330 Kč (krk, záda) • 30 minut – 550 Kč (obličej, krk)

 

Alfa (vajíčko)

Dalším pomocníkem v salonu je Alfa vajíčko. V nabídce má několik specializovaných programů. Jedním z nich je i ten, který pomáhá zbavit nás celulitidy a odbourává tuky. Další jsou nastaveny na zlepšení paměti, zvýšení fyzické kondice.

Přístroj vydává teplo, které spaluje v těle přebytečné kalorie. Vajíčko je vhodné i pro ty, kdo nemohou využívat saunu. Intenzitu tepla je možno osobně nastavit.

Vajíčko pomáhá také pohybovému aparátu. Jedinci s revmatickými problémy si jeho působení nemohou vynachválit.

Ceník: 45 minut – 330 Kč • 45 minut + zábal – 380 Kč

 

Přístrojová lymfodrenáž

Využívá tlakové vlny, které se vytváří postupně a plynule nafukováním komor pneumatického přístroje. Zvyšuje účinek manuální lymfodrenáže.

Používáme v kombinaci se skořicovým termozábalem, který napomáhá odbouráváním celulitidy a vyhlazení kůže. Aplikace je možná i bez skořicového zábalu.

Ceník – terapie se skořicovým zábalem:
1 terapie – 380 Kč
• 12 terapií – 3800 Kč

Ceník terapie bez skořicového zábalu:
1 terapie – 320 Kč
• 12 terapií – 3200 Kč

 

Ruční lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž)

Provádí se v kombinaci s terapií bailine. Odborně vyškolená terapeutka stimuluje tělesná řečiště lymfy, která se postará o odvodnění a prvočištění organizmu.

Ruční lymfomasáž je nejen příjemná, ale i velice účinnáVedle účinku na lymfatický systém nelze pominout účinky této hmatové techniky na nervový systém, příčně pruhované svalstvo či zlepšení imunologické obrany organismu.

Podle potřeby může být masáž hodinová, doporučená délka je hodinu a půl.

Lymfodrenáž není vhodná pro otoky způsobené např. onemocněním srdce, jater a ledvin. Dále se nesmí provádět u nádorových onemocnění a virových infekcí.

Lymfatická masáž zadrženou mízu uvolní a spolu s ní vyplaví z těla jedy a nečistoty.

Ceník:
Šíje zepředu – 200 Kč/25 minut
Šíje zepředu, zezadu, obličej – 250 Kč/25 minut
Šíje zepředu, zezadu, záda – 300 Kč/30 minut
Šíje zepředu, horní končetiny – 300 Kč/45 minut
Šíje zepředu, dolní končetiny – 400 Kč/45 minut
Šíje zepředu, břicho, dolní končetiny, zadeček – 500 Kč/60 minut

Celé tělo – 800 Kč/90 minut


Další informace najdete na 1. Pretty Woman Figure