Jistě každá z vás někdy zažila ,,plavkovou paniku“ před dovolenou. Právě proto, abyste si letošní léto naplno užili a cítili se dobře po těle i na duši, přinášíme užitečné informace, které najdete na stránkách www.penam.cz/cs/zhubnete-do-plavek. Jsou pro vás připraveny nejen vynikající recepty na lehké svačinky, ale také soutěž o plavky značky Litex, tipy a triky jak zhubnout.

Určitě si nenechte na stránkách ujít i ,,hubnoucí mini reality show“, kde můžete sledovat jednu z vás, která se rozhodla zatočit s kily navíc a podělit se o své úspěchy a pocity s vámi ostatními. Rádcem a mentorem jí bude po celou dobu externí výživová poradkyně značky Penam a trenérka v jedné osobě paní Dominika Marková.

PenamDominika Marková
poradce pro výživu a fitness, osobní trenérka,
majitelka studia komplexní individuální péče - zdravý styl 98 a externí spolupracovník společnosti Penam, a.s.

Zastává názor, že jedině komplexní pohled na klienta a řešení problémů individuální cestou s dohledáním příčin vzniklé nerovnováhy, dává možnost znásobit úsilí klienta správně zvoleným programem a tím co nejefektivněji dosáhnout trvalých výsledků.

V příštím článku vám přineseme ZLATÉ DESATERO jak zhubnout a být fit. Jedním z nich je i pravidlo ,,jíst, jíst, jíst“. Když chcete zhubnout, nemůžete hladovět! Je třeba pravidelně jíst a nezapomínat na důležité svačinky, bez kterých kila dolů nepůjdou.

Vyzkoušejte jeden z chutných a rychlých receptů:Penam

Zrnochléb s jarní pomazánkou
Suroviny
:
50 g másla
150 g žervé
100g zeleniny (mrkev, ředkvičky, kedlubna, celer)
pažitka
sůl
Zrnochléb značky Penam
Postup:
Máslo utřeme do pěny a zašleháme žervé. Přidáme nastrouhanou zeleninu. Nakonec vmícháme nadrobno nakrájenou pažitku a osolíme, namažeme na plátky Zrnochleba značky Penam.

Více informací najdete na stránkách www.penam.cz/cs/zhubnete-do-plavek

Penam

Reklama