Nechci dráždit ty, co mají problémy s váhou, ale jsem jedna z těch, co je nemají.

Vážím 60 kg, měřím 163, a přesto, že je mi 50 a víc, nikdy jsem nedržela žádnou dietu a ani se nijak neomezovala v tom, co budu či nebudu jíst.

Není to ovšem moje zásluha, asi je to trochu genetika. Musím ale přiznat, že už dlouhé roky nesnídám, ráno prostě nemám hlad, jím až v práci, nejdřív to bývá v poledne.

Potom se najím až doma, což bývá zpravidla až večer. Dělám přesně to, co se nemá, nacpu se na noc a jdu klidně spát.

A věřte, že nepřibírám. Já tomu říkám dobré spalování. Je mi líto všech, co s váhou bojují, leckdy marně. Měla jsem kolegyni, co vážila 150 kg, ta dostala od lékařů nůž na krk, zjistili jí slabší diabetes melitus, musela s váhou dolů.

Vypsali jí dietu a věřte nebo ne, vydržela, jedla podle jídelníčku a cvičila kalanetiku.

Podařilo se jí zhubnout o 70 kg! Větší problém měla s uvolněnou kůží, ale to se jí podařilo částečně zvládnout. Nebyla zlý člověk, ale po zhubnutí rozkvetla a ještě si našla milence!!

Já myslím, že když se chce, všechno jde!
Přeji všem hodně vůle a držím palce těm, které se rozhodly něco s váhou dělat.

Hysteria


Nemám sice problémy s nadváhou, ale takhle dobré spalování by bodlo. Možná že když vás kolegyně viděla, šla do toho takhle naplno. Obdivuji jejích 70 kg, co má dole, a ostatním přeji v hubnutí hodně podobně pevné vůle.

Zajímají nás vaše zkušenosti, recepty, vtipy a příběhy o hubnutí.

Jak si doma vaříte? Kde děláte chyby?
Jak dopadly vaše pokusy zhubnout?
Změnil se váš pohled na ideální postavu v průběhu let? Máte jiné nároky?

Hubnout? Zhubnout?
Máte osvědčený recept na hubnutí?
Co trápí vaši postavu?

Jaký je váš příběh o hubnutí?
Změnila jste jídelníček nebo životní styl?

Na jakých sladkostech ulítáváte?
Jaký bič na vás zabral?


Pište nám na:
redakce@zena-in.cz

Na autorky zajímavých příspěvků čeká dáreček, po kterém netloustnou. Deodorant Fa s novou kombinací ovocné a květinové vůně. Pro autorky máme také připravenu knihu Až tak moc tě nežere, která ve vztahu k dnešnímu tématu může vyvolat u některých ještě rozespalých čtenářek dojem, že půjde o jídlo, ve skutečnosti přináší tvrdě naservírovanou pravdu o mužích: Až tak moc tě nežere je kniha konzultanta a scénáristky oblíbeného seriálu Sex ve městě. Takže? Pište!