64897f8a12bf1blobid0.png

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

Vždycky jste snili o přírodním kameni ve svém interiéru? S kolekcí Muse Quick-Step uvádí na trh širokou škálu dekorů, takže si můžete dopřát vzhled přírodního kamene v mnoha variantách, aniž byste se vzdali výhod laminátu. Kromě toho nemusíte vláčet těžké dlaždice a volat odborníka na obklady kvůli spárování (díky jednoduchému zaklikávacímu systému Uniclic není potřeba). Navíc je tato podlaha odolná vůči vodě, skvrnám i poškrábání, takže se snadno udržuje a je ideální i do domu, kde se žije skutečně naplno.

64897fa9e2683blobid0.png
 
Laminátové podlahy jsou také volbou, která je udržitelná. Quick-Step totiž zpracovává dřevo, které se sbírá na pilách a nebo pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů a silnic. Toto dřevo by jinak bylo spáleno nebo zničeno, ale jako součást laminátové podlahy s 25letou zárukou dostane dlouhý nový život.
 
MÚZICKÁ PŘÍRODA & POCTA LE CORBUSIEROVI

64897fb1c61ecblobid0.png

Dekor „botanického betonu“, který v kolekci Muse zaujme na první pohled, nese jistou symboliku. To, co se zprvu jeví rozporuplně, je při bližším zkoumání čistá poezie. Jemné květinové vzory kvetou v tvrdém světě betonu. Výsledkem je hybridní podlaha s teracovým efektem, která se hodí jak do minimalistických, tak do eklektických interiérů. Designéři Quick-Stepu, inspirovaní comebackem brutalismu na poli architektury, vytvořili také drsnější dekory, jako jsou například strakatý a šedý beton ve stylu Le Corbusiera.
 
DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

Stejně jako existuje v různých variantách vzhled betonu, může mít mnoho podob i přírodní kámen. Šéfdesignérka Quick-Stepu Joyce Van Waeleghem říká: „Stejně jako vždy i v této kolekci jsme se zaměřili na co nejvěrnější inspiraci přírodou. Obvykle se soustředíme na různé druhy dřeva, ale tentokrát jsme se pevně rozhodli pro přírodní kámen.“

64897fce5f22bobrazek.png
 
Od tradičního čediče a venkovského pískovce až po čistý vápenec, v přírodě najdeme vhodný kámen do každého interiéru. A přes svou různorodost mají všechny jedno společné: krása přírody se projevuje zejména v jejich vzoru a podrobné struktuře. Kolekce Muse obsahuje zahalený i kouřový čedič a šedou a černou břidlici, ale také teplé terakotové vzory, které promění každý domov ve víkendový domek u moře.

64897f41ba90dobrazek.png

Reklama