Jednoduchý míchaný nápoj ve vášnivě červené barvě si vás získá nejen svou jedinečnou a nenapodobitelnou chutí, která vznikla dokonalým spojením legendárního italského Campari a sody v poměru 40:60, ale především i rozkošným balením v malé lahvičce. Ta je báječně praktická a vejde se do každé taštičky! Vyrazte letos ven extra vybaveni a mějte snadno po ruce nového parťáka, který je tou pravou volbou pro jarní i letní dny! Bez Campari Soda se už neobejdete, a to nejen vy, ale ani žádná cool fotka na vašem Instagramu.

Campari Soda je první „ready to drink“ produkt v historii alkoholických nápojů. Ikonickou lahvičku navrhl již v roce 1932 Fortunato Depero, jeden z nejslavnějších futuristických umělců. Představuje symbol italského designu a umění.

Ideální společník pro aperitivo italiano
ca1.jpg
Oblíbený italský rituál, který je čím dál populárnější i po celé Evropě, si můžete užít kdekoli venku i doma v obýváku či na své terásce. Jediné, co potřebujete, je pořádně vychlazené pití jako třeba Campari Soda a italské delikatesy jako například olivy, grissini s dipem, mini špízy, caprese či různé druhy sýrů. Posezení doprovoďte příjemnými tóny italské hudby.

Jak podávat Campari Soda?
ca2.jpg
Drink je připravený k vypití přímo z lahvičky, stačí ho vychladit a vložit brčko. Pokud si jej chcete vychutnat ve sklence třeba při aperitivo momentu, naplňte sklenici ledem, nalijte obsah lahvičky a ozdobte plátkem pomeranče. Campari Soda 0,098 l zakoupíte například na www.warehouse1.cz. Prodává se v balení po 5 kusech za 150 Kč, tedy 30 Kč za lahvičku.

Více na WAREHOUSE1.CZ
6076bc8539e2bobrazek.png

Reklama