Hubnutí obarvením aury

Lidské tělo, a nejen je, obklopuje jakési energetické pole, které mohou spatřit trénovaní jedinci. Z barev tohoto pole, jemuž říkáme aura, lze vyčíst nejen aktuální náladu, ale také celkový zdravotní či duševní stav. Pokud vaši přirozeně skeptickou duši předešlé řádky neodradily, blahopřejeme. Můžete s úspěchem přejít na další krok.

Teorie, na níž hubnoucí kúra stojí, prý vychází ze znalostí dávných alchymistů. Základem je přesvědčení, že auře hubnoucího je třeba dodat barvy, jimiž disponuje aura štíhlých lidí, tedy červená, zlatá, žlutá, oranžová a bílá. Proces „obarvení“ aury se skládá z několika různých procedur. Od barevného ozařování po příjem potravin v konkrétních barvách.

Chcete-li hubnout touto metodou, musíte však dodržovat jistá pravidla. Procedury musíte podstupovat pravidelně každý den ve stejnou hodinu, a to po dobu 45, 54 nebo 63 dní. Pokud vynecháte nebo zapomenete byť jen jeden jediný den, musíte začít znovu od nuly. Neptejte se proč, my to také nevíme. Ale vysvětlení bude bezpochyby stejně bizarní jako celá tato „dieta“.

Jak na to?

Na úplný začátek všeho nejspíš budete muset zajít na nákup nebo alespoň prohledat půdu. Potřebujete totiž několik tajemných pomůcek. Na ozařování si pořiďte jednu stolní lampu nejlépe s ohebným krkem a stínidlem v červené či bílé barvě, červenou žárovku (ano, jako na privátu), a to 75 Wattů či více, pár větších průhledných sklenic či kelímků v červené barvě. Rovněž potřebujete hudbu, a ne ledajakou. Sežeňte si Mp3, CD nebo kazety s agresivní hudbou, v níž převažují bicí. Pokud jste příliš konzervativní nebo se domníváte, že se přes tento styl nedokážou přenést vaši sousedi, kompromisem může být rytmická hudba afrických domorodců. V barvě červené, zlaté, žluté, oranžové a bílé si pořiďte oblečení a potraviny, kromě mouky a cukru.

Ozařování

Každý den ve stejnou dobu ulehejte nahá (možná proto, že nahá jste krásná) na vámi vybrané místo. Nohy jsou mírně pokrčené, v pozadí hraje již zmíněná hudba a červená žárovka svítí přímo na solar plexus (oblast mezi pupíkem a spodním okrajem hrudního koše). Po patnácti minutách změňte pozici nebo přesuňte lampu tak, aby červené světlo dopadalo na vaše chodidla z takové vzdálenosti, aby vás nespálilo, a relaxujte dalších patnáct minut.

Posviťte si na vodu

Každý den si dejte jednu sklenici prozářené vody ráno po probuzení a jednu večer před spaním. Tento speciální nápoj připravíte snadno. Vodu nalijte do červených sklenic a nechte na ně alespoň tři hodiny dopadat sluneční nebo alespoň denní světlo. Voda ve chvíli, kdy ji pijete, musí mít pokojovou teplotu, nikdy ji nedávejte do lednice.

Vyberte potraviny

Můžete jíst skoro všechny potraviny, které mají červenou, zlatou, žlutou, oranžovou případně bílou barvu. Dejte si klidně zmrzlinový pohár s ovocem a pořádnou porcí šlehačky, můžete pít ovocné koktejly, limonády a džusy, pokud to vše bude mít vhodnou barvu, snězte na posezení třeba celé kuře. Ale přece jen se připravte i na určitá omezení.

Budete se muset vzdát mouky, cukru a sladidel. Čaj si můžete sladit medem. A musíte si odříct také červené maso (např. hovězí) a ryby. Barva je sice v pořádku, ale prý tyto potraviny způsobují v auře nerovnováhu.

Oživte šatník

Do stejných barev byste se měla i obléknout. A protože je velmi důležité, jaké barevné spektrum vstupuje do vašeho těla sítnicí oka, pořiďte si i sluneční brýle v jedné z doporučovaných barev. Na nějaký čas se zřekněte všech odstínů modré, zelené, hnědé a černé.

Vizualizace = materializace

Jedno z pravidel zákona přitažlivosti, o kterém si povíme někdy příště, říká, že vše, na co myslíme, se časem stane skutečností. Budete-li si neustále opakovat „Měla bych zhubnout, jsem tlustá,“ opravdu začnete přibírat na váze, ačkoli jste předtím byla jako proutek. Vy toto pravidlo tedy použijete opačným směrem. Přesvědčte sama sebe, že jste krásná a štíhlá, pociťujte to tak a chovejte se, jako by všechna nadbytečná kila už byla pryč.

To vše doplňte ještě tříminutovým dechovým cvičením. Udělejte si na něj čas dvakrát denně, vždy ve stejnou dobu. Stůjte klidně, dýchejte pravidelně a zhluboka, první minutu se soustřeďte pouze na svůj dech. Druhou minutu si představte, jak z podlahy vystupují rubínově zlatavé barevné paprsky, které prostupují vaším tělem, postupně se do této záře celá ponoříte. Paprsky prostupují každou buňkou vašeho těla. Třetí minutu proud červené záře změní směr a bude proudit od vaší hlavy k nohám. Představujte si zároveň, jak je vaše tělo s každým nádechem a výdechem krásnější a štíhlejší.

Pokud jste se rozhodla „aurovou“ dietu vyzkoušet, napište nám do diskuze. Již brzy totiž odstartujeme velký test různých diet. Přejeme vám hodně úspěchu a málo výsměchu. :)

Čtěte také:

Velký test diet a receptů na hubnutí
Třiďte potraviny. Zhubnete!

Jaké diety jste už vyzkoušela? Pomohly vám? Myslíte, že dieta doplněním barevného spektra aury zabere?