Blíží se léto, a to rozhodně není důvod k obavám z obléknutí se do plavek, ba naopak! Těšte se na to, až budete moci ukázat své pevné tělo. Francouzská biokosmetika Melvita samozřejmě ví, že krásná postava je výsledkem zdravé stravy, pohybu, silné vůle a odříkání si sladkostí. Ale v neposlední řadě také výsledkem kosmetické péče, kterou vašemu tělu dopřáváte. Proto vyvinula zeštíhlující řadu Algascience, která využívá různé efektivní ingredience z moře. Ty jsou bohaté na minerální látky a biologický kofein, které vám pomohou snadno dosáhnout požadovaných výsledků a vy se budete v plavkách cítit skvěle.

melvita

Řada Algascience obsahuje směs aktivních ingrediencí, které pomáhají odplavit nadbytečné tuky a redukovat shluky tukových buněk (chaluha, kofein). Mořský fenykl zase podporuje látkovou výměnu mezi buňkami pokožky, esenciální oleje stimulují krevní oběh, brání zadržování vody a mají tonizující vlastnosti. V neposlední řadě oceníte také účinky mořských řas, které zpevňují tkáně a podněcují uvolnění mastných kyselin. Tato neobyčejně účinná zeštíhlující řada obsahuje Tělový peeling z chaluh, Zeštíhlující gel, Zeštíhlující krém, Zeštíhlující tělový olej, Nepěnivou koupel z mořských řasa a Peelingové mýdlo, které optimalizuje účinky všech těchto zeštíhlujících tělových produktů a zanechá vaši pokožku jemnou a hladkou. I v tzv. speciální „měsíční zeštíhlující kúře“, jejíž účinky vám může Melvita zaručit, má toto Peelingové mýdlo své místo. Celá kúra spočívá v 30denní péči, kdy každé ráno použijete Zeštíhlující gel, každý večer Zeštíhlující krém a při každodenní hygieně právě toto Peelingové mýdlo. Budete z celkového výsledku nadšeni. Co vám může být větší odměnou než pevná, krásná pokožka a skvělý pocit?

Nejen, že používáním výrobků z řady Algascience se snadno a rychle redukují projevy celulitidy, budete štíhlejší a budete se cítit lépe, ale zlepší se také struktura vaší pokožky. A protože s tělesnou pohodou je spojena i pohoda duševní, je řada Algascience doplněna i revitalizační pěnovou koupelí, která je vyrobená z velmi jemného kokosového a palmového oleje, díky němuž si užijete každou chvilku zasloužené relaxace.

Melvita vám pomůže udržet si vámi vysněnou postavu díky tomu, že vám poskytuje to pravé z přírody. Byla jedna z prvních kosmetických značek, která získala certifikaci Ecocert a možnost využívat označení Cosmebio pro své výrobky, a to garantuje kvalitu a ekologičnost nejen samotného výrobku, ale také výrobních procesů a obalů. Proto se nemusíte bát žádných negativních účinků. Melvita se soustředí na to, aby co nejvíce ingrediencí pocházelo z ekologicky čistého zemědělství. Ve výrobě eliminuje parabeny, umělá barviva a další tělu neprospěšné látky, které mohou škodit vám i životnímu prostředí. Všechny ingredience i samotná výroba podléhají pečlivé kontrole - důkazem mohou být testy účinnosti a dermatologické testy, přičemž žádný z testů se neprovádí na zvířatech.

Nechte se hýčkat přírodou a buďte na sebe náležitě pyšné díky řadě Algascience.

Více zajímavých informací o společnosti Melvita naleznete na www.melvita.cz.

Reklama