Dnes ráno mě napálil nechutným způsobem můj přítel hned po probuzení. Řekl mi, že neteče voda. Já dostala málem hysterický záchvat, protože jsem si bezpodmínečně potřebovala umýt hlavu. Vůbec mě nenapadlo zkusit, zda voda opravdu neteče. Přítel mě nechal nějakou chvíli zmateně pobíhat po bytě a pak mi oznámil, že je prvního dubna. Začala jsem na něj křičet, zda si myslí, že 1. dubna mohu jít do školy s mastnými vlasy. Pak mi teprve pobaveně sdělil, že je dnes Apríl. Písemku k zápočtu mám šťastně za sebou, zatím ale marně přemýšlím o pořádné odplatě. Poradíte?

Přeji všem krásný aprílový den 
Marika

Letos bohužel nic, ale loni se mi zadařilo pěkně vypéct přítele. V té době jsme bydleli od sebe 200 km a já přemýšlela, co mu provést na dálku. Přítel je drobný živnostník a jako snad každý chlap má dost velký nepořádek v papírech, podotýkám, že den před aprílem je shodou okolností posledním dnem pro podání daňového přiznání. Poprosila jsem tedy kamaráda, který má neveřejné telefonní číslo a autoritativní hlas, aby mi trošku pomohl.

Nadiktovala jsem mu základní informace o příteli (tel., adresu a pod.) a pak už jen čekala. Za chvíli mi kamarád volal, že vše klaplo a kontrola z hospodářské kriminálky je za hodinu ohlášena na návštěvu u přítele. Ještě chvíli jsem vyčkala a pak zvedla telefon. Právě chudáček zametal na dílně a horečnatě přemýšlel, kde má všechny doklady. Omlouval se mi, že zrovna nemá moc času kvůli nečekané návštěvě a byl těsně před infarktem. (Někomu staršímu bych si to asi netroufla provést). Po vyslovení slova APRÍL mě prý zachránilo jen těch 200 km, jinak by mě prý asi uškrtil. A letos? Vážně jsem se snažila, leč po loňském šoku je odporně opatrný, takže jak říkám "letos bohužel nic".

Andrea

 

Já ani moje rodina Apríla moc nedržíme, ale dnes jsem zažila dost drsného Apríla.

 
Ráno jsem vstala jako vždy do práce, a začala jsem přemýšlet, že bych mohla někoho vyvést. Samozřejmě nejblíž byl můj přítel, který se také chystal do práce.
Napadlo mě, že bych ho mohla trochu vytočit. Začala jsem, že je mi nějak divně. A on jako proč. Tak jsem mu řekla, že jsem před dvěma měsícema přestala brát prášky a že jsem asi těhotná (samozdřejmě kecám, beru je dál). Chudák vyvalil oči a začal ječet, jak je to možný, jak jsem to mohla udělat, když vím, že teď studuje a že nemáme moc peněz. Ještě chvíli jsem ho nechala vztekat , ale když jsem viděla, že by s ním nebyla o víkendu řeč, tak jsem mu řekla, že je to apríl.  No a on, aby se mi pomstil, mi hned nazpět vpálil, že má jinou a ať se odstěhuju, že spolu čekaj mimčo. Trochu mě to zarazilo, ale protože ho znám už dlouho, tak jsem si rychle domyslela, že je to jeho obrana a aprílová pomsta.
Naštěstí se uklidnil a je zas vše ok. Pro příště ale vím, že dělat si z někoho srandu je fajn, ale v mezích.
 
Ivana
 
 
Za příspěvky děkujeme!
 
Psát můžete na adresu redakce@zena-in.cz
Budeme se těšit...
 
Hezké odpoledne vám přeje
Reklama