Společnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl. Svými výrobky v rámci mise zdraví a krásy pomáhá zlepšovat život milionům lidí po celém světě. Její motto zní: „Pomáháme lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji.“ Potvrzují ho i tisíce spokojených zákazníků v České republice. O jejich zkušenostech jak s Zepter výrobky, tak prodejními prezentacemi společnosti Zepter International si přečtěte níže.

ZepterPaní Eliška Břečková se o společnosti Zepter International poprvé doslechla již v roce 1995 od své známé, která prodávala nádobí Zepter. O rok později si potom pořídila dohromady s přítelkyněmi sadu nádobí, o kterou se podělily.  Několik kousků nádobí se jí osvědčilo natolik, že si v následujících letech pořídila i svou vlastní sadu a také další výrobky. Na nádobí Zepter oceňuje zejména to, že se v něm – díky patentovanému akutermickému dnu, jež vydává naakumulované teplo ještě dlouho poté, co je zdroj ohřevu vypnutý – dá jídlo připravovat rychle, zdravě a s velkou úsporou energie: „Například brambory vařím pět minut, pak plynový sporák vypnu a nechám je dojít. Navíc šetřím peníze za plyn,“ uvádí. S přímým prodejem má paní Břečková jen ty nejlepší zkušenosti. Nejvíce se jí líbila prezentace nádobí a mixéru mixSy v centrále společnosti Zepter International v Praze v roce 2011 (oproti 90. letům převažují v současnosti nad domácími prezentacemi prezentace na pobočkách a v regionálních obchodních kancelářích, na které jsou zákazníci telefonicky zváni). „Během ní jsme se dozvěděli mnoho zajímavých a odborných informací, ale zároveň tam vládla domácí pohodová atmosféra, takže každý účastník mohl bez obav kdykoli přerušit probíhající prezentaci a na cokoli se zeptat. S mojí kamarádkou jsme byly se způsobem prezentace tak spokojené, že jsme ihned po jejím skončení nejen sepsaly pochvalný dopis naší reprezentantce paní Ing. Olze Marečkové, ale zároveň si i mixér mixSy koupily,“ dodává paní Brečková.

ZepterPaní Emanuela Doudová se seznámila s výrobky Zepter o něco později, v roce 2000. Společně s kamarádkou, která již zákaznicí byla, vyrazila na svou první prezentaci. Po třinácti letech o prezentacích říká: „Prezentace společnosti Zepter jsou příjemné a ráda na ně chodím opakovaně. Také z toho důvodu, že si všechny informace nezapamatuju nebo je po čase zapomenu. Vždy, když je navštívím, všimnu si nějaké nové informace, nějakého zajímavého nápadu nebo praktického tipu na vaření. Třeba dodnes si vzpomínám, jak mě zaujalo smažení řízků na Zepter způsob s minimálním množstvím tuku a za použití strouhanky z čerstvého pečiva. Často se dozvím takové drobné, ale praktické rady, které by mě samotnou jinak vůbec nenapadly, např. mlít v mixéru mixSy dohromady mák a cukr, aby se mák lépe umlel. Reprezentanti Zepter jsou vždy příjemní a ochotní. Atmosféra na prezentacích je dobrá už z toho  důvodu, že na ně   chodí i lidé, kteří o nádobí  něco  vědí nebo ho doma používají,“. Paní  Doudová  je  hrdou Zeptermajitelkou  sady nádobí  Masterpiece,  grilovací  pánve,  královské pánve, pánve wok, mixéru mixSy a vacSy systému. Nejraději v nádobí připravuje zeleninu v páře nebo na pánvi Zepter smaží s minimálním množstvím tuku řízky, které jsou obalené v čerstvé strouhance připravené v  mixéru mixSy.  Hodně si pochvaluje také systém vacSy: „VacSy používám proto, že některé potraviny, polívku nebo vařené maso chci uchovat déle. Miluju ryby, zejména lososa, a když si koupím větší kus, tak mi v obchodě dají slevu. Protože jsem ale sama, nesním celou rybu najednou, a proto zbytek zavakuuju a dám do lednice.“ Systém vacSy je dle paní Doudové také skvělý na uskladnění jablek a hub, které v něm vydrží mnohem déle čerstvé. Navíc jablka uchovávaná ve vakuu nezhnědnou.

Zákazníkům společnosti Zepter International pomáhají a dělají radost kromě nádobí i další Zepter výrobky:

Mým nejoblíbenějším výrobkem je biolampa Bioptron, která mi pomáhá na ostruhy a při bolestech zad. Barvami si pak nasvěcuji konkrétní čakry, nejvíce používám fialový a zelený filtr, protože na mě působí pozitivně.

Miroslava K., Louny

Máme moc rádi dětskou kosmetiku s myškou. Má příjemnou vůni, dobré složení i pěkný obal. Díky dětskému pudru jsme zatím nezaznamenali, co to jsou opruzeniny.

Dana T., Podolí

I když výrobků od vás mám desítky (sadu nádobí, multifunkční nádobu, mixér mixSy, vakuový systém vacSy, akupunkturu, měřič tlaku, vodní vysavač, Aqua Jebbo…), nejvíce jsem si oblíbila bioptronovou lampu. Pomáhá mi při bolestech, urychluje hojení, zlepšuje zdravotní stav…

Jana M., Teplice

Protože už mám několik výrobků od firmy Zepter, tak je rozhodování, který z nich je nejoblíbenější, hrozně těžké. Mám systém vacSy, hrnce, vařič, fén, akumulátorový vysavač… Každý z nich je fantastický pomocník. Kdybych je chtěla všechny vyskládat na stůl, tak nemůžu, tak velký stůl nemám. Úplně se bojím říct, že některý z nich je můj nejoblíbenější. Ale asi řeknu, že mým nejoblíbenějším výrobkem je akumulátorový vysavač. Promiňte ostatní! Vysavač je pořád po ruce. Protože mám pejsky a manžela, kteří nadrobí, můžu díky němu okamžitě uklidit.

Danuše H., Holešov

Nádobí Zepter mi pomáhá šetřit čas a energii. Vše si připravím, pěkně nahřeji a pak vypnu. V pohodě si jdu do lesa na procházku, a když se vrátím, mám uvařeno. Jsem velice spokojena.

Miluše R.

Než se nám narodilo první dítě, pořídili jsme si malou sadu hrnců Zepter. Od té doby sadu postupně doplňujeme o další nádobí. Vaření v nich je úžasné. Naučili jsme se vařit bez tuku a zdravě a s velkou úsporou času. Skutečně se v hrncích nic nepřipálí. Jsme rádi, že můžeme hlavně těm našim malým capartům dopřát zdravé a chutné jídlo, které připravujeme výhradně jen v hrncích Zepter.

Pavla H., Cehnice

ZepterPOZOR!  Zepter International vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ ZDRAVÝ RECEPT NEJEN V NÁDOBÍ ZEPTER! VAŘÍTE ZDRAVĚ? MÁTE RECEPT, O KTERÝ SE CHCETE PODĚLIT? Pošlete ho společně s fotografií pokrmu na adresu press@zepter.cz, vyhrajte pánev Zepter a vařte ještě zdravěji! Prvních 50 receptů bude navíc odměněno dárkem! Více na www.zepterclub.cz.