Každý profesionální kuchař vám bez váhání řekne, že nejdůležitějším kuchyňským vybavením je váš nůž. Bez ostrého a kvalitního nože strávíte přípravou a krájením podstatně delší dobu a výsledek nebude perfektní. Proto uvádí společnost Zepter na český trh několik nových profesionálních sad nožů, kde si vybere opravdu každý.

ABSOLUTE ML

 ZepterJste-li vášnivým kuchařem a chcete pracovat s noži nejvyšší kvality, pak je kolekce Absolute ML ideální volbou pro vás! Čepele jsou vyrobené z Japonské VG10, 66vrstvé damašské oceli tvrzené za studena, čímž se struktura oceli stává jemnější a kompaktnější a dosahuje tvrdosti 60 až 62 Rockwellů1. Rukojeť je vyrobena z potravinářsky bezpečného polyamidu PA6, který se vyznačuje dokonalou pevností a tuhostí. Paralelní drážky umístěné na rukojeti zajišťují perfektní přilnavost pro bezpečné a přesné řezání. 

Kolekce ABSOLUTE ML přináší úplně jinou úroveň přesnosti a ostrosti.

Vaše očekávání: Vysoké
Váš styl: Elegantní
Váš nůž: Absolute ML


1 Stupnice Rockwell je měřicí systém sloužící k testování tvrdosti materiálu.

RESOLUTE

 ZepterKolekce RESOLUTE, vítěz Red Dot Design Award, je hvězdou našeho sortimentu. Je to jedinečná kolekce nožů s čepelí z čepelkové oceli, která přináší přesnost a ostrost žiletek do vaší kuchyně.
Tvrdost čepele 59 až 60 Rockwellů a jedinečné držení hrany jsou zárukou, že váš nůž zůstane ostrý po celé roky. S cílem zajistit snadné řezaní jsou ergonomicky tvarované rukojeti výborně vyvážené a dokonale padnou do ruky. Kolekce Resolute je vynikající volbou, potřebujete-li spolehlivé, elegantní a krásné nože.

Krása spočívá v detailu a ostrost v čepeli.

ZEPTER EDICE č. 1

ZepterZepter vám přináší slavný nůž santoku v nejnovějším, inovativním a jedinečném provedení pro lepší výkon. Známý pro své ostré hrany a schopnost vykonávat řadu kuchyňských úkonů. Santoku nože jsou úžasné na sekání, krájení, krájení na kostky a mělnění. Žádná práce není pro tento nůž obtížná! Buď ho máte, nebo ho budete potřebovat!

Díky 19 unikátním větracím otvorům a stírací liště (výstupek, který prochází středem nože) se na čepel při krájení naprosto nic nepřichytí. Ostrá, 19,5 cm dlouhá, ručně broušená čepel vyrobená z x46Cr13 oceli snadno prochází masem, rybami, zeleninou a dalími potravinami. Rukojeť vyrobená z polyoxymethylenu, potravinářsky bezpečného materiálu, je silná a její hladký povrch umožňuje snadnou manipulaci a údržbu.

·         Unikátní materiál

·         ZepterČEPELKOVÁ ocel

·         Příjemně hladký povrch vede při krájení ruku

·         Ručně broušená čepel o délce 19,5 cm

Technologie - 19 vzduchových otvorů a stírací lišta jsou zárukou toho, že na čepeli nezůstanou po krájení přichyceny žádné zbytky potravin. Příjemně hladký povrch vede při krájení ruku. Snadno prochází masem, rybami a zeleninou.

Design - bezpečně a pohodlně padne do ruky, umožňuje dokonalé uchopení. Snadné čištění a údržba

Zepter Edice č. 1 povyšuje vaření na umění!

PROFESSIONAL

ZepterKolekce PROFESSIONAL je věrná svému jménu. Nenechte se zmást hravými barvami. Tato řada je určena pro profesionály a ctižádostivé amatérské kuchaře. Každá barva odpovídá doporučenému použití nožů. Dokonalé leštění za sucha a hladký povrch zajišťují, že potraviny během krájení neulpívají na čepeli. Jedinečně provedené čepele - vyrobené z X46 Cr13 čepelkové oceli garantují pevnost hran a odolnost proti korozi. Přizpůsobí se všem typům potravin, splňují očekávání každého šéfkuchaře. Rukojeť, vyrobená z potravinám bezpečného materiálu ducor 2300 K, má velmi jemný povrch pro perfektní uchopení. Přední část rukojeti pokrývá čepel a nabízí tak dodatečnou ochranu při řezání.

ZepterŠéfkuchař ve vaší kuchyni – Profesionál pro vaše jídlo.  

Ke všem sadám jsou k dispozici také doplňkové produkty jako prkénko na krájení, magnetické stojany na nože, ocílky na broušení (diamantová, keramická a klasická), nůžky na bylinky s otvírákem lahví a všestranný kapesní nůž ForAll.

Zepter

Více na www.zepter.cz.

Zepter již podruhé vítězem Czech Superbrands Award 2015 - ocenění udělované spotřebiteli nejlepším značkám na trhu.

logoSpolečnost Zepter International je celosvětovým výrobcem, prodejcem a distributorem exkluzivního spotřebního zboží špičkové kvality pro zdravý životní styl. Prodej probíhá převážně formou osobního prodeje, který zajišťuje více než 130 tisíc obchodních konzultantů, a také v síti maloobchodních prodejen umístěných na hlavních třídách světových měst. Společnost Zepter prostřednictvím svých poboček prodává výrobky ve více než 40 zemích na pěti kontinentech. Všechny produkty značky Zepter vykazují vysokou kvalitu a úroveň provedení. Jsou vyráběny zejména v sedmi výrobních zařízeních v Německu, Itálii a Švýcarsku. Více než 80 milionů spokojených zákazníků dokazuje, že jméno Zepter znamená vždy KVALITU, STYL a HODNOTU. Společnost Zepter International nabízí životní podnikatelskou příležitost všem bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Obchodním reprezentantům poskytuje zázemí respektované úspěšné mezinárodní firmy, podmínky, systém práce, respekt, motivaci a spravedlivé odměňování. Podnikatelé mohou využít unikátní podnikatelský koncept na bázi franšízy s podporou a propracovaným know-how stabilní celosvětové firmy. Více informací o společnosti naleznete na www.zepter.cz a www.zepterclub.cz.

Reklama