Nevím, jak se to stalo, že se v mé hlavě urodil ten naprosto šílený nápad. Tedy – šílené nápady se mi občas urodí, ostatně komu ne, že… ale málokdo je vždy schopen je zrealizovat. Takže jsem tak trochu překvapila sama sebe, když jsem vás již včera vyzvala, abyste mi posílali dotazy, a navíc jsem naprosto nezodpovědně slíbila, že vám na ně budu odpovídat. A to zcela pravdivě, naprosto bez vytáček, možná vtipně, někdy třeba i trapně… zkrátka, že se pokusím s každým vaším dotazem vypořádat.

A teď je to na vás, milé čtenářky i drazí čtenáři. Zeptejte se mě, na cokoli chcete! Po celý dnešní den budu fungovat jen a jen pro vás. Uvařila jsem si kotel kafe, obložila se vitaminovými životabudiči, abych ten nápor zvládla, a nyní již jen čekám, s čím na mě zaútočíte.

Pole vaší působnosti je zcela, naprosto a bezvýhradně neomezené. Ptát se můžete na cokoli, co se týká Žena-in.cz, osazenstva redakce – ó, jak ráda vám napráskám pikantní podrobnosti ze života mých kolegů :o))) – pokud si budete přát, sdělím vám i to, jaké počasí nás čeká v létě a následně i v zimě…. Poradím vám, jak se nezblázníte ze svých potomků, i s tím, jak s úsměvem zvládnout toho strašného chlapa, kterého třeba máte doma.

Jsem tu dnes opravdu jen a jen pro vás a doufám, že se budeme společně dobře bavit. Své dotazy mi prosím pište pouze na náš redakční e-mail, protože v případné diskuzi pod článkem bych je mohla přehlédnout a bylo by škoda, kdyby některé zapadly a zůstaly tak bez mé moudré a fundované odpovědi.

Takže směle do toho! Zahoďte ostych a zavalte mě svými vtipnými, vážnými, trapnými, hloupými, stupidními, veselými, neuvěřitelnými i zoufalými otázkami. Těším se na všechny a svatosvatě slibuji, že některé z nich odměním voňavými dárky, v podobě značkové kosmetiky, či intelektuálními, v podobě hodnotné knihy.

Závěrem mi dovolte, abych si popřála bystrou mysl, neutuchající energii, vtipné hlody a dostatečnou zásobu duchaplných mouder, kterými se ostatně v běžném životě stále hemžím. Nyní tedy konečně cítím, že by mohly dojít svého naplnění a padnout na úrodnou půdu právě zde, na Žena-in.cz.

Psát mi můžete dnes do 15:00 hodin na redakce@zena-in.cz . V průběhu dne si hlídejte Novinky, protože postupně budou vycházet články s vašimi dotazy a mými odpověďmi. Budu se snažit pracovat rychle a efektivně, přesto předem prosím o trpělivost, kdyby se vám zdálo, že to nějak drhne. Děkuji. :o)))

A teď…jedna, dva tři….start. A jedééééém…. 

Vaše statečná

Reklama