Připravujeme pro vás seriál zajímavých článků na téma vaše auto. S provozem auta je spojené také povinné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, které musíme sjednat – takzvané povinné ručení.

insurance

Pokud jste majitelkou auta, nebo spolurozhodujete se svým mužem o tom, jaké pojištěnía kde založíte, přinášíme vám zajímavý rozhovor právě na toto téma.

Oslovíme odborníka – odpovídat bude ing. Petr Hájek, vedoucí úseku vývoje pojistných produktů pojišťovny Wüstenrot.

  • Petr HájekKdyž vám přijde předpis pojistného, zaplatíte automaticky uvedenou částku?
  • Pročítáte si staré smlouvy, abyste je mohli porovnat s aktuálními nabídkami?
  • Od původního sjednání pojištění uplynula nějaká doba, vaše auto nejspíše o pár let zestárlo, možná se změnil i váš způsob jeho užívání – např. jste začala parkovat v garáži, možná jste se přestěhovala mimo velké město a místo jedné jízdy na nákup o víkendu denně rozvážíte ratolesti do školy a na kroužky.
  • Pokud jezdíte tak, že nemáte nehody, víte, kolik můžete ušetřit?
  • Potřebujete změnit pojišťovnu? Nejste spokojení s tou, u které máte pojištění?
  • Měli jste nehodu a zjistili jste, že vaše pojištění by potřebovalo změnit?

Nejen z těchto důvodů stojí za to zkontrolovat, jaká rizika vám smlouva o pojištění vozidla kryje, a jestli neplatíte zbytečně moc.

Pokud se chcete na něco zeptat, napište nám dotaz buď pod tento článek, nebo na e-mail klara.krizova@zena-in.cz, zeptáme se za vás! Odpovídat bude ing. Petr Hájek, vedoucí úseku vývoje pojistných produktů pojišťovny Wüstenrot.

Náš tip:

Na webových stránkách Wüstenrotu http://www.wuestenrot.cz/pojisteni/auto/ si můžete snadno spočítat pojištění, které je pro vás aktuálně vhodné, a porovnat s tím, kolik vás stojí dosud.

wustenrot

Reklama