5e26fdc3b5bbashutterstock-387823135.jpg

5e2ec73e75e29obrazek.pngAlžběta, 37 let
Často jsem si představovala, že budu mít trojku s mým manželem a s jeho kamarádem. Byl sice nepřitažlivý a stydlivý, ale vzrušovala mě představa, že mu manžel dovolí, že si může užít a bude se při tom koukat. Rozhodně nešlo o nějaký divoký sex.

5e2ec7447d506obrazek.pngPetra, 29
Ve skutečnosti jsem dost submisivní typ, ale jak jde o mé fantazie, tak jsem někdo jiný. Představuji si, že jsem královna, která má několik poddaných a se všemi mám sex. Oni ale vůbec nechtějí a jsou to moji otroci. Reálně si nejsem ale schopná říct, co se mi v posteli líbí.

5e2ec748170c2obrazek.pngDaniela, 35
Když jsem kamarádkám řekla, jak fantazíruji, tak se mi smály. Já si totiž vždy představím celý příběh, který začíná většinou tím, že jedu na hory, tam zabloudím v lese a musí pro mě přijet horská služba. No a závěr si dokážete domyslet. Napovím jen, že se to vše odehrává nejdřív v rolbě, a potom v roubence u krbu.

5e2ec74c1f59dobrazek.pngKristýna, 32
Pravda je, že to není dávno, co jsem se zamyslela nad tím, že mám jednu představu, se kterou když si začnu pohrávat, tak jde vše velmi hladce. Jedná se o sex s mou bývalou učitelkou z vysoké, která je ale jen o několik let starší než já. Jinak jsem ale zapřisáhlý heterosexuál.

5e2ec74f2d6bcobrazek.pngSoňa, 26
Já mám asi takovou obvyklou představu, která nebude ničím výjimečná. Jde o sex s několika muži, ale občas stačí jen dva. Zvláštní je, že u toho mám vždy ponožky i kalhotky. Jinak mám ale partnera a vlastně bych nic takového ani zažít nechtěla.

Podle odborníků se svého fantazírování nemusíte vůbec bát. Vaše představy mohou být perverzní, ale neznamená to, že jste perverzní i ve skutečnosti. Někteří dokonce tvrdí, že sny o člověku vůbec nic nevypovídají, protože většina z nich představy ani nechce nikdy realizovat. Jde o zcela jiný svět.

Napište nám do 12. 2. 2020 vaši erotickou představu formou povídky, a my tu nejlepší anonymně na Valentýna zveřejníme a odměníme velkým balíčkem kosmetiky!

Čtěte také:

Reklama