shutterstock-1470882209.jpgZdroj fotografií: Shutterstock a Profimedia

5d849f21c3da8obrazek.pngEmma Smetana

Je pro mě důležité, aby byla kosmetika přírodní a hezky jemně voněla. Většinou tedy používám takovou, co voní po vanilce, mandlích, pistáciích nebo kokosu. Dost jsem si oblíbila produkty od Kiehl’s nebo přírodní kosmetiku z brněnského salonu Lotos Beauty.


5d849f3837b91obrazek.pngEster Geislerová

Jednou jsem někde řekla, že je dobré natírat se výpekem z králíka, ale už je to dlouho a nevím, jestli si za tím stále stojím (smích). Dříve jsem se o pleť moc nestarala a ani teď tomu nedám moc zabrat. Na představení naší kolekce jsme spolupracovali se slovenskou kosmetikou Mylo, je přírodní a je moc fajn. Tak nějaké takové přípravky používám.


5d849f5f64d3cobrazek.pngDagmar Patrasová

To, že vypadám na svůj věk dobře, je zásluha genů. Maminka vypadala krásně až do smrti a měla pevné dlouhé vlasy. A ona používala snad jen ultra mastný krém, řasenku a rtěnku a to bylo celé. A babička z tatínkovy strany si často lepila na obličej slupky od okurek a mazala si žloutek do vlasů, což jsem zkoušela několikrát také. Jinak si dělám často i různé tvarohové masky a používám sádlo.

5d849fb05346aobrazek.pngMonika Leová

Ráno nanesu krém a večer se jen odlíčím a opět si dám krém nebo olejíček. Kosmetické procedury si moc nedopřávám. Jednu dobu jsem ale chodila na ošetření kosmetikou Dermalogica a byla jsem s ní moc spokojená. Nedám dopustit na odličovací vodu Bioderma, tělový krém Pure Fiji a levandulový olejíček od Kiehl’s!

hop.jpg

Hydratační krém s měsíčkem lékařským, Kiehl´s 2 250 Kč, Tonikum na zlepšení hydratace a revitalizace pleti, Mylo 499 Kč, Noční regenerační olej pro svěží vzhled pleti po probuzení, Kiehl´s 1 190 Kč, Sensibio H2O je standardní micelární roztok určený ke každodennímu čištění pleti, Bioderma 309 Kč, Hydratační krém pro suchou pleť Matarrania, Lotus Beauty, Hydratační tělové máslo mango, Pure Fiji 90 Kč