Často vás informujeme o zajímavých akcích a novinkách restaurací McDonald´s. Zajímalo nás, co vám v těchto restauracích chutná, na jaká jídla sem chodíte. Proto jsme oslovili několik žen a vyzpovídali jsme je. Jak dopadla naše malá anketa? A jak to máte vy, co vám v McDonald´s chutná? Chodíte sem s dětmi?

McDonalds

Markéta, 29 let, Praha:

Fast foody mám ráda, ale zase tak často tam nechodím, dávám přednost domácí stravě. Do McDonald´s sem a tam zajdu, jelikož ho mám blízko domova. Je ale období, kdy tam jsem téměř denně. To je tehdy, když mají sezonní nabídku, ve které je můj neoblíbenější burger vůbec - Swiss King. Ten opravdu zbožňuju. Jen mě mrzí, že není v nabídce pořád.

Katka, 40 let, Praha:

Restaurace McDonald´s je naší oblíbenou zastávkou zejména ve chvíli, kdy vyrážíme na dovolenou. Každý člen rodiny má svůj oblíbený produkt. Je příjemné, že se nemusíme zdržovat vystupováním, využíváme služby drive. K jídlu si vždy objednáváme salát. Občas zhřešíme vynikající zmrzlinou. Té se jen těžko odolává.

Stejně tak využíváme rádi nočního provozu a po kině, divadle či toulkách Prahou zajdeme na cheeseburger nebo McWrap. Dcera se zamilovala do novinky – snídaňový bagel a já nedám dopustit na Mc Cafe a luxusní jahodový cheese cake.

McDonalds

Klára, 48 let, Praha:

Tak mým hříchem je v McDonald´s dvojitý cheesbuerger. Ten miluju už léta. Když jdu do restaurace McDonald´s, stejně vím, že si ho dám, i když mám zpočátku jiné plány. Taky mne lákají různé sýrové kousky, ale ty nejsou v nabídce tak často. Občas se stavím i na snídani, mám moc ráda jogurt s ovocem a musli. K tomu si ale většinou dám ještě vepřový McMuffin s vajíčkem. Jsou to  chutě, kterým těžko odolávám. I když sem nechodím moc často, občas na svá oblíbená jídla dostanu chuť a musím si je koupit.

Gábina, 40 let, Kolín:

Měla jsem jedno období, kdy jsem do McDonald´s chodila celkem často. Ale nyní už ne, dávám přednost vegetariánské stravě.

Klára, 24 let, Rakovník:

McDonald’s mě provází už od dětství, kdy jsem tam pokaždé zavítala s rodiči, když jsme byli na velkých nákupech v Praze. Doma jsem si pak vystavovala hračky z Happy Mealu, které mám ještě teď schované někde na půdě :D, je to pro mě taková nostalgie. Nyní už sice nevyžaduju Happy Meal, ale na zmrzlinu s karamelem nebo na hranolky nedám dopustit a občas si je s radostí dopřeji. 

McDonalds

Kristína, 30 let, Praha:

Když jsem byla malá, tak nás rodiče brali do McDonald´s párkrát do roka, cestou po D1 a musím říct, že mě tahle rodinná zastávka uvízla v paměti jako velmi příjemný zážitek. Nyní chodím do McDonald´s hodně málo, protože jsem věčně „na dietě“, ale když už se tam výjimečně dostanu, tak je mojí jasnou první volbou Big Mac. Mám ráda majonézu, která je obsažená, okurky a větší porci masa. Občas se v mekáči objevím také s kocovinkou a to většinou sáhnu po cheeseburgeru a hranolkách. Neuvěřitelný lék na těžké kocoviny – naučily mě to kolegyně z kanceláře, tak jim za to MOC děkuju!

Jana, 28 let, Karlovy Vary:

Občas do McDonald´s zajdu, ale je to jen výjimečně. Spíš na kávu a dortík. K nabídce jídla nemám úplně vztah.

Vendula, 35 let, Praha:

Rychlé občerstvení nijak nezatracuju. Nedokážu si představit, že bych hamburgery konzumovala každý den, ale třeba cestou v autě, když je velký hlad, si občas něco rádi dáme. Na McDonald´s mám osobně docela prima vzpomínky. Při studiu na své první vysoké škole jsem o prázdninách jezdila do Německa na brigádu právě sem. Celý následující rok jsem nepotřebovala kapesné od rodičů…

McDonalds

Helena, 45 let, Beroun:

Do McDonald´s chodíme, můj syn miluje kuřecí nugetky. Často tady mé kamarádky pořádají narozeninové oslavy, chodím sem kvůli dětem. Jsem ráda, že zde je koutek „kavárna“, vždy si dám latté a nějaký dobrý dezert.

Ivana, 30 let, Chrudim:

Tento typ restaurací mne neláká, ještě nemám děti, tak neřeším, jako ostatní matky, že by tam chtěly jít. Nemám moc ráda smažené, takže se snažím těmto věcem vyhýbat.

Více informací získáte ZDE.

Reklama