646def8ed13f8obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Michal (30)
Mám velmi specifický vkus, co se týká žen. Mám rád velké zadky, velká prsa a když je slečna/žena obecně objemnější. Nelíbí se mi vychrtliny, musí být za co chytnout. Taky se mi líbí tetování, ale není to žádná moje podmínka, kterou bych si kladl. Moje přítelkyně je baculka a ještě je k tomu sebevědomá a svoje kila nosí ráda, tak se mi to líbí. Umí být tak sexy a to i v případě, že nechce.

Jiří (55)
Rád se podívám na hezkou ženu, ať už je jakákoliv. Když mi bylo 20, záleželo mi na tom, jak vypadá, jaká má prsa, jak se obléká a nezaměřoval jsem se na její osobnost. Dnes už to vnímám odlišně a naopak mě zajímá, jaká je. Beru to i dost prakticky, a proto se mi líbí ženy, které se umí postarat o domácnost, skvěle vaří a když má ráda výlety. Vzhled už pro mě nehraje takovou roli, i když si myslím, že by o sebe žena měla pečovat v jakémkoliv věku. Už ale neřeším, jestli má 50 nebo 80 kilo a nezajímají mě takové povrchní věci, jako je barva vlasů nebo očí. Je pravda, že se mi nelíbí tetování, něco bych asi smysl, ale dnešní trend potetovaných dívek jde mimo mě. Když je žena spokojená sama se sebou, jde to z ní cítit a to já mám rád.

Tomáš (43)
Vzhledem k tomu, že jsem fitness trenér, přitahují mě dívky s krásnými postavami. Osvalené, vysportované a také ty, které mají pohyb a sport jako hobby. Je mi celkem jedno, jaká má žena prsa, i když se rád kouknu na pěkná, spíš mi jde o zadek. Rád říkám podívejte se ženě na zadek a poznáte, jak moc sportuje. Nejsem ale blázen a vím, že to není jediné správné kritérium. Pro mě je dost důležitý humor, takže jakmile je žena i vtipná, už mě má omotaného kolem prstu. Nemám děti, ačkoliv bych na ně už měl věk, takže starost o ně pro mě není měřítko.

Martin (20)
Přiznám se, že jsem jiný než většina mých vrstevníků. Samozřejmě mě přitahují hezké dívky, ale hlavně musí mít charisma a být inteligentní. Nemám rád ty, které na sebe strhávají pozornost a ani ty, které sedí v koutě. Nejlepší je zdravé sebevědomí a mít si co říct. Přiznám se, že mám jednu úchylku a to je roztomilé holčičí oblečení, ale to je věc milostného života. Naživo jsem to zatím nikomu neřekl.

Lukáš (36)
Přitahuje mě mládí, asi jako každého chlapa. Holka ve věku 20-30 let je nejvíc sexy. Miluji brunety a když ví, co chce. Důležitý je pro mě styl oblékání a hlavně když není vulgární, to mě naopak odpuzuje, to na veřejnost přece nepatří. Taky se mi líbí ženy, které udělají první krok a jsou vášnivé.

Adam (60)
Mně nepřitahují hlavně staré ženy. I když vím, že už mám svůj věk, líbí se mi ty mladé, co dobře vypadají. Je to něco, co já už nemám, ale líbí se mi to na druhých. Zadeček jako broskvička a modré oči, to mě dokáže dostat do varu. Vždycky mi záleželo na tom, aby žena byla chytrá, smyslná a aby dobře vařila. Bylo mi to k ničemu, žádná se mnou nevydržela. Ženská přitažlivost je ale magická a nenechává mě klidným ani v 60.

Zdroj: respondenti redakce

Čtěte také: