sa.jpg

Jaká jsou specifika suché pokožky, co potřebuje za péči?
Vnější vrstva pokožky působí ve zdravém stavu jako ochranná bariéra. Avšak v případě narušení této vrstvy pokožky vysušením může docházet k různým negativním projevům, jako je například svědění, zarudnutí pokožky, přecitlivělost, pnutí či předčasné stárnutí pokožky.

Suchá pokožka potřebuje speciální péči. Je potřeba pokožku především regenerovat a hydratovat, a napravit poškození její vrchní vrstvy.

Co dělají lidé se suchou pokožkou v péči o ní nejčastěji za chyby?
Existuje celá řada faktorů, které ovlivňují suchost pokožky. Ty, které můžeme ovlivnit, je používání neagresivních přípravků (sprchových gelů, mýdel, tělových krémů), ale také nekoupat se či nesprchovat v horké vodě, a obecně raději dávat přednost sprchování než koupeli. Vhodné je také netřít kůži žínkou či kartáčem, to může pokožku podráždit. Po koupeli či sprchování není vhodné tělo utírat do sucha hrubým ručníkem, ale místo toho jen lehce přikládat jemný ručník.

Jaké produkty by měli používat ti, co mají suchou pokožku?
Vhodné je používat produkty s regeneračními účinky, které mají jemné složení s přírodními složkami, a poskytují pokožce dostatek hydratace.

Všechny výrobky Lactovit jsou vyrobené z mléka, obsahují vitamíny, proteiny, lipidy a vápník – tyto složky přírodního původu jsou vhodné pro kompletní a přirozenou výživu pokožky.

6221d64e0736bobrazek.png

Je to ovlivněné také nějakým časovým obdobím?
Ano, i prostředí a roční období může mít vliv na suchou pokožku. Negativně na pokožku působí mráz či náhlé teplotní změny. V létě se například doporučuje pravidelně používat opalovací krémy a předcházet spálení od slunce. Po opalování je vhodné zklidnit pokožku použitím regeneračního tělového krému.

Produkt Lactovit MOUSSE CREAM LACTOUREA je světovým expertem s ureou na suchou pokožku. Mohla byste nám popsat a vysvětlit čtenářkám, co je to urea a jak působí na suchou pokožku?
Urea je přírodní látka, která se nachází ve svrchní vrstvě naší pokožky a je považována za přirozený hydratační faktor našeho těla. Ačkoliv je vytvářena přirozeným způsobem v důsledku metabolického působení našeho těla na buněčné úrovni, je vhodné ji pokožce dodávat, zejména při problémech se suchou a svědivou pokožkou.

Složení tohoto produktu s kyselinou mléčnou a čistou ureou hloubkově regeneruje pokožku díky jeho vysoce hydratačním vlastnostem. Jak tedy působí na pokožku, v čem spočívají jeho hydratační vlastnosti?
Urea je přirozený hydratační faktor, který má schopnost zadržet vlhkost v pokožce. Pro tuto vlastnost je doporučována dermatology pro péči o suchou pokožku. Kyselina mléčná vytváří efekt štítu, který brání dehydrataci pokožky. Také jsou schopny napravit poškození způsobená na svrchní vrstvě pokožky a regulovat pružnost, flexibilitu a jemnost pokožky. Tato kombinace vlastností urey a kyseliny mléčné, která regeneruje, chrání a hydratuje pokožku, působí v hlubokých vrstvách epidermis, a pokožka tak zůstává regenerovaná a mladá.

Pro koho je Lactovit MOUSSE CREAM LACTOUREA určený?
Lactovit Mousse Cream Lactourea je vhodný pro péči o suchou a velmi suchou pokožku, a to na tělo i obličej. Určený je tedy zejména pro spotřebitele se suchou pokožkou. Jeho vlastnosti zajisté ocení i spotřebitelé bez těchto problémů.

6221d6969fbd8obrazek.png

Jako má konzistenci a jak často je ideální jej použít?
Jak již sám název napovídá, Lactovit Mousse Cream Lactourea má lehkou, nadýchanou, pěnovou texturu, avšak pokožce stále poskytuje dostatečnou výživu a hydrataci. Výhodou této konzistence je, že se Lactovit Mousse Cream Lactourea po použití téměř okamžitě vstřebá, a nezanechává na pokožce lepivý pocit.

Díky technologii QuickBreak, kdy se mikročástečky krému při kontaktu s pokožkou „rozlomí“ a tak se snáze absorbují a rychleji hydratují, je pokožka hydratovaná až 24 hodin. Již při používání krému 1x denně se tedy dostaví požadovaný výsledek.

Pokud budeme Lactovit MOUSSE CREAM LACTOUREA používat pravidelně, co můžeme očekávat, jaká bude naše pokožka?
Při pravidelném používání Lactovit Mousse Cream Lactourea bude pokožka regenerovaná a hydratovaná, bude krásně jemná a posílená, a celkově bude mít mladistvý vzhled. Navíc krém příjemně voní, takže po aplikaci krému krásně voní i pokožka.

Jaké máte s Lactovit MOUSSE CREAM LACTOUREA zkušenosti? Jaké má postavení na trhu u nás a jak je mezi spotřebiteli oblíbený?
Osobní zkušenost s Lactovit Mousse Cream Lactourea mám velmi pozitivní. Opravdu mohu jen ocenit lehkou konzistenci krému, díky které se krém do pokožky absorbuje okamžitě, pokožka nelepí, a já se mohu například okamžitě obléknout.
Také mohu říct, že většina spotřebitelek, které Mousse Cream vyzkoušely, byla s výrobkem spokojená, a ráda se k němu vrací.

6221d6b144370obrazek.png

Kde se dá tento produkt koupit a kolik stojí?
Tento produkt je možné zakoupit v drogeriích DM či Rossmann, dále v hypermarketech Albert, ale také například na e-shopech Alza.cz, Mall.cz či vivantis.cz. Doporučená prodejní cena je 169 Kč.

Jaké jsou další produkty od této značky a na co jsou určené?
Značka Lactovit nabízí širokou škálu výrobků, jako jsou sprchové gely, sprchové gely pro muže 3v1, tělová mléka či tělové krémy. V minulém roce jsme také uvedli na trh řadu Intimních mycích gelů Lactovit Intim Care.

Chcete se také zapojit do testování produktu Lactovit MOUSSE CREAM LACTOUREA a vyzkoušet ho, jak je skvělý pro suchou pokožku? Těšte se na naši výzvu, kterou již brzy uveřejníme.


6221d6bbe7df4obrazek.png

Reklama