fi.jpg
Foto: Shutterstock

Jana na návštěvě u kadeřnice
Jestli něco manželovi opravdu nejde, tak je to udržování tajností. Když chytil před lety druhou mízu a spustil se s cizí ženštinou, po pár jejich schůzkách jsem mu na to přišla. Rozvod jsem nechtěla, a tak jsem se rozhodla, že mu asi dokážu odpustit. Svůj vztek jsem proto převážně přesměrovala na milenku. Manžel mi nejdřív nechtěl prozradit, kdo to je, ale po nátlaku povolil. Zjistila jsem, že má v našem městě kadeřnický salón, a tak jsem se k ní pod cizím jménem objednala. Když jsem dorazila, nehnula ani brvou, takže jsem usoudila, že asi neví, kdo jsem. Nechala jsem si udělat hlavu, byla mimochodem docela šikovná, a když mělo přijít na placení, řekla jsem jí, že už jí to zaplatil manžel v naturáliích. Všechny zákaznice, které u toho byly, jsem varovala, aby před paní radši zamkly svoje muže a odkráčela jsem středem. Ta ženská na mě jenom tupě zírala a nevzmohla se na slovo. To byl panečku pocit!

Dagmar jako agresivní špiónka
Delší dobu jsem měla podezření, že s manželem není něco v pořádku, a tak jsem mu jednoho dne prolustrovala mobil. Moje tušení bylo správné – zjistila jsem z něj, že má milenku. Nejdřív jsem ho chtěla konfrontovat, ale pak jsem si řekla, že to musím vidět na vlastní oči a že je sejmu oba najednou. Z mobilu jsem zjistila místo a čas schůzky a před hotelem jsem si na ně počkala. Koukali ně mě jako zjara, a když jsem viděla, že se vedou za ruce, vypěnila jsem a na oba se vrhla. Té ženské jsem roztrhla halenku a manželovi dala pořádnou pěstí. Zpětně na ten veřejný cirkus nejsem moc pyšná, ale zasloužili by si dostat i víc. Manžel se sice potom omlouval a chtěl se ke mně vrátit s tím, že se změnil, ale já mám svou hrdost a nedovolila jsem to.

Zaskočená a zostuzená Iva
Mě vyhledala sama milenka, aby mě ponížila. Nevěřila jsem tomu, jakou měla drzost. Pracovala jsem jako servírka a ona k nám do restaurace přišla na oběd, aniž bych tušila, že mi manžel zahýbá. Nechala se obskakovat, byla na mě i docela nepříjemná, kritizovala jídlo, zaplatila bez dýška... A když se sbírala k odchodu, vytasila se s tím, že když se na mě podívá, už se nediví, proč si manžel radši užívá sex s ní a že udělám líp, když mu uvolním okovy a nechám ho jít tam, kam ho srdce táhne. Nevěřila jsem tomu, že má někdo takovou drzost, ale protože jsem hodně citlivá, na místě jsem se sesypala, zatímco ona si to odkráčela jako vládkyně vesmíru. A odpoledne si to za ní odkráčel i manžel, kterého jsem okamžitě vyhodila. Ani se ale nebránil a nechtěl to se mnou urovnat. Nakonec byl snad rád, že to ta jeho za všechny rozsekla.

Zdroje: respondentky Jana, Dagmar a Iva

Čtěte také: