Pochopitelně že každé znamení je jiné a pochopitelně že každé znamení bude k práci a kariéře přistupovat zcela jinak. Logicky naprosto jiná je práce pro Rakyni a diametrálně odlišná třeba pro Lvici. Prvních šest zábavných charakteristik (klikni) jste si mohli přečíst včera a zde je druhých šest...

 

horoskop

Rak 22.06.–22.07.  

Jen málokdo dokáže Rakyně přesvědčit, aby dělaly to, co samy dělat nechtějí. Obtíže jim může působit aklimatizace na nové podmínky. Jejich reakce mohou být velmi opatrné, váhavé a zpátečnické, namnoze pro druhé těžko uchopitelné. Jsou spořivé, ostýchavé a náladové.

Dobře se uplatní v umění, bytové a zahradní architektuře, finančním poradenství, zprostředkování půjček, pojištění domácnosti. Často se živí jako učitelky, vychovatelky, pečovatelky, lékařky.

Její kancelář: romantická, světlá, teplá, plná drobných doplňků s obrázky a fotogalerií rodiny

Jak komunikuje: plaše, ostýchavě, ryze žensky a hlavně výrazně emotivně

Jak myslí: intuitivně, empaticky, vnímavě, subjektivní myšlení je mnohdy ovlivněné imaginací a hlubinnými prožitky, výtečná paměť, ženský instinkt

Jak se vyjadřuje: emotivně, aktivně, namnoze tetrálně

Jakou volí taktiku: ženskou, slzy, staré osvědčené triky, hraje na city

Její nedostatky: náladovost, snížená odolnost vůči stresu, urážlivost, dětinskost, emocionální vydírání

Co ji rozzuří: nestabilita, změny, stěhování, rodinné rozepře, odmítnutí její péče, rozvody

Lev 23.07.–22.08.  

Lvice bývají ctižádostivé a profesionální úspěch je silným motivačním prvkem jejich života. Žijí v realitě, jsou pragmatické a cení si zvyklostí a zákonů. Milují obdiv. Mají vnitřní potřebu určovat svému okolí styl, zvyk či způsoby. V pracovním týmu cítí zodpovědnost za slabší a méně schopné. V zásadě je Lvice naivní a snadno podléhá lichocení. Neřeší zda je pozornost upřímná.

Dobře se uplatní v dramatickém umění, politice, jako reportérka a hlavně všude, kde lze něco dirigovat a být kreativní. Chvalte ji a přeškubne se, peskujte ji před druhými a jste na seznamu „těch k likvidaci“.

Její kancelář: komfortní, zářivá, se zlatými doplňky

Jak komunikuje: sebejistě, dramaticky, přesvědčivě, s dávkou sarkasmu.

Jak myslí: velkoryse, pozitivně, bystře, rafinovaně, přes vlastní pocit

Jak komunikuje: aktivně, originálně, ostře, hlasitě

Jakou volí taktiku: důstojnost, sebejistota a hrdost, ráda přehání

Její nedostatky: marnivost, sebestřednost, nepoddajnost, dogmatický přístup, špatná objektivita, hledat příčiny v druhých.

Co ji rozzuří: nedostatek pozornosti a zájmu, malost, chudoba, nevýraznost, kritika, být druhá v pořadí, ubližování slabším.

Panna 23.08.–22.09.  

Panny bývají Inteligentní, seriózní, loajální a oddané. Panna je zdrženlivá, pracovitá, bystrá, důkladná, uzavřená, ukázněná, střízlivá a důvěryhodná. Je realistka s jasným úsudkem, která v sobě neživí utopie o dokonalém světě a životě v něm. Je velmi inteligentní s výjimečnými analytickými schopnostmi. Má potřebu souladu a syntézy, ve smyslu integrování různých věcí do jednoho smysluplného celku. 

Dobře se uplatní jako advokátka, zahradnice, spisovatelka detektivek, obchodnice a miluje techniku, která funguje.

Její kancelář: čistá, přehledná, skromná, praktická, pokud možno se samostatným sociálním zázemím. Panna je estét!  

Jak komunikuje: uvážlivě, s důrazem na obsah, informativně, inteligentně

Jak myslí: analyticky, kriticky, metodicky, prakticky, logicky, má neuvěřitelný talent zaměřit se na detaily, které jiní přehlédnou.

Jakou volí taktiku: rafinovaná - zanalyzuje si protihráče, brilantně odhalí jeho slabá místa a nedostatky a ve správném okamžiku použije potřebné informace

Její nedostatky: puntičkářství, kritizování, strach a nejistota, syndrom: „vím všechno“ nebo „já jsem vám to říkala…“

Co ji rozzuří: chaos, špinavé nehty a mlaskání, méně chytří lidé, zanedbané děti, nedbalost, bezohlednost k životnímu prostředí a násilí.

Váhy 23.09.–23.10.  

Váhy jsou elegantní, charismatické, diplomatické, chytré, společenské, spravedlivé, přizpůsobivé, úspěšné, důvtipné, komunikativní, nestranné. Charakterizuje je brilantní intelekt, logika, argumentační talent a organizační schopnosti. Mají magický úsměv. Vždy zvažují všechna pro a proti, aby mohly dospět ke konečnému rozhodnutí. Vždy upřednostní práci s lidmi a v týmu.    

Neřvěte na Váhu, jinak se sbalí a odejde!             

Uplatní se jako účetní, advokátka, soudkyně, designérka, návrhářka, hudebnice grafička a podobně, malířka, aranžérka.

Její kancelář: moderní, barevně sladěná, harmonická, dokonale zařízená včetně nezbytných doplňků, působivě krásná.

Jak komunikuje: inteligentně, přívětivě, uhlazeně, rétorický talent

Jak myslí: diplomaticky, objektivně, logicky, hledá kompromis, zvažuje vždy všechna stanoviska, aby si byla jistá a neudělala chybu

Jak se vyjadřuje: s grácií, vždy diplomaticky, hovoří s něhou a hebkostí projevu.

Jakou volí taktiku: chytře, bezkonfliktně, přesvědčuje, rafinovaně získává nepřátele na svou stranu

Její nedostatky: sklon koketovat, touha po potlesku a obdivu, účelově využívaný přesvědčovací talent, sklon sebe podceňovat a druhé přeceňovat, paličatost, naprostá neschopnost pracovat ve stresu a pod tlakem.

Co ji rozzuří: neurvalost, arogance, násilí, nespravedlnost, bezpráví, zneužívání druhých, disharmonie a hlučnost

Štír 24.10.–22.11.  

Štířice jsou vitální, magnetické, silné, intenzivní, jedinečné individuality, hrdé, skrytě dominantní, bojovné, smyslné, instinktivní, s brilantní pamětí. Potřebují prostor, ve kterém by realizovaly své strategické cíle a sledovaly proces proměny a vývoje.

Štířice se dobře se uplatní v politice, vědě, psychoterapii, umění, detektivní činnosti, pohřebnictví, duchovních směrech, alternativní medicíně

Je-li Štír vaším přítelem, můžete si gratulovat. Spolehlivějšího a obětavějšího jste mít nemohli. Máte-li v něm nepřítele, zabijte se raději sami!

Její kancelář: prostorná, pravděpodobně vybavená černým nábytkem nebo alespoň černými doplňky, tajemné obrazy s nádechem mystiky, poličky se spoustou drobných krabiček, trezor

Jak komunikuje: nepřímo, hodně neverbálně, s rentgenově upřeným pohledem do vašich očí většinou vyjádří vše, co potřebuje sdělit. Neodporujte, nemá to smysl. Patrně to ale ani nebudete mít v úmyslu.

Jak myslí: pronikavě, hluboce, zkoumavě, badatelsky, používá vhled, málokdy mění názory a postoje. Štřice používá intuici a ta je drtivou většinou správná.

Jak se vyjadřuje: tajemně, mrazivě, působivě, sarkasticky, eroticky

Jakou volí taktiku: neustálé kontroly, skryté, do detailu naplánované protiakce, Štírka je sexuálním symbolem i tehdy, když o to vůbec nestojí. Provokuje a neví to! (nebo to ví a dělá, že ne) :-)

Její nedostatky: subjektivismus, předpojatost, mstivost, sklon k fanatismu, jednání v skrytu

Co ji rozzuří: uhlazenost, netečnost, zdánlivá spokojenost, povrchnost, pokrytectví a hlavně lež.

Nelžete Štírům, je to zbytečné. Oni vás ale naopak utáhnou na vařené nudli a budou vás na ní tahat třeba roky. A co víc, bude vás to možná i bavit. :-)

Střelec 23.11.–21.12.  

Střelkyně bývají přátelské, usměvavé, optimistické, nekonvenční, nápadité, nezávislé, neklidné, s osobitým kouzlem a v neustálém pohybu. Bývají úspěšné v každém zaměstnání. Zvládnou skoro každou profesi. Vítězí díky svému nezdolnému optimismu a smyslu pro humor. Vše kolem nich musí být v pohybu, plánují, inovují. Nepokoušejte se jim odporovat.

Připadá vám vaše kolegyně šílená? Říká věci, které bolí, ale působí dojmem, že nechtěla ranit? Je její nejčastější hláškou „Já to tak nemyslela“? Pak je to Střelkyně!

Dobře se uplatní jako investigativní novinářka, bulvární reportérka, průvodkyně, kameramanka, trenérka…

Její kancelář: zajímavá, velká, prostorná, pestrá, veselá, rozmanitá, s výhledem do otevřeného prostoru, police, na kterých leží spousta trofejí ze zahraničních cest.

Jak komunikuje: otevřeně, zábavně, s každým, napřed mluví, pak myslí

Jak myslí: nezávisle, filosoficky, holisticky, optimisticky, idealistickya také rychle

Jak se vyjadřuje: optimisticky a živě, a hlavně když se jí to hodí :-)

Jakou volí taktiku: na soupeře jde s vtipem a úsměvem, vyvolává v druhých pocit viny, potřebuje mít vždy navrch, přesně odhadne zranitelné místo a tam se strefí. Střelec míří.

Její nedostatky: ráda slibuje, a to souvisí s jejím sklonem příliš se angažovat, většinu slibů však není schopna dodržet, má potíž přizpůsobit se hranicím reality, nezná mantinely, bývá netaktní.

Co ji rozzuří: rutina, maloměšťácký způsob života, všechny formy omezení, život bez humoru, prázdnota a nuda


Ženy ve znameních a znamení v kariéře

Reklama