Přiznám se, že jsem vás záměrně přilákala poněkud frivolním titulkem. Žena v obojku. Co si pod tím představit? Kůži, cvočky, podvazky a biče? Ale ne, je to mnohem prozaičtější. Jde o zajímavý, i když také lehce provokativní střih šatů. Když si je obléknete, budete svádivá žena obojková.

Já osobně bych takové šaty docela uvítala, protože ve vší skromnosti svá ramena považuji za jedno z mála míst hodných ukazování. Ale co se dá dělat, nemusím mít všechno.

Některou příroda obdařila dlouhýma nohama, jiná má krásná ňadra a další zase pevný zadek. Já nemám nic z toho, a tak se utěšuji, že mi nadělila alespoň pěkná ramena a pevné paže. Na svádění to sice moc není, ale můžu je klidně „vystavit".

Jste na tom stejně? Tak proč toho nevyužít, když móda přeje odhaleným ramenům. A je celkem jedno, jestli u šatů nebo topů.
Hlavní je zajímavý střih na jedno „ramínko", které končí okolo krku jako rolák nebo zmíněný obojek. Odhalí se vám nejen podstatná část ramen, která vyniknou, ale i zad. Má to své tajemství, je to cudné a přitom lehce provokativní.Takový střih má své výhody. Středová linie protahuje a zeštíhluje, poutá pozornost na ramenní partie a jiné části těla, které nejsou tak dokonalé, ustupují do pozadí.
Je ideální pro postavy s chybějícím pasem a úzkými boky.
Ale jsou tady i nevýhody: Těžko v něm schováte ramínka podprsenky. Musíte si pořídit podprsenku bez nich, do některých ale schováte ramínka za krk.


Co vy na to?
Líbí se vám obojkové šaty?
Jsou podle vašeho gusta, nebo byste si je nikdy neoblékla?

Reklama