Suzanne Somers

Suzanne Somers, která ztvárnila roli Carol Fosterové, je nyní 76 let. Právě tato role ji proslavila a dodnes zůstává její nejznámější.

Dětství této hvězdy nebylo příliš šťastné, protože její otec propadl alkoholu, když jí bylo teprve šest let. Už v takto nízkém věku od něj musela snášet nadávky a zesměšňování. V devatenácti letech se provdala za Bruce Somerse, ale manželství skončilo po třech letech rozvodem. Jejím nynějším manželem je o deset let starší producent Alan Hamel, kterého si vzala v roce 1977.

V roce 1980 a 1984 se objevila na obálkách časopisu Playboy. I v sedmdesáti šesti letech ovšem z herečky tryská sexappeal. Mimo svou hereckou kariéru a kariéru modelky napsala také několik knih, včetně dvou autobiografií, čtyř knih o dietách a také jedné poezie. Za své názory na některá lékařská témata je kritizována odbornou veřejností.

6475e91de4e75Carol.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Angela Watson

Také pro Angelu byla její role Karen Fosterové tou životní.

Krásná mladá dívka se společně s rodiči přestěhovala na Floridu. Rodiče Angelu neustále přihlašovali do nejrůznějších soutěží krásy a ta tak vyhrála 60 korunek a 200 trofejí. Pro Los Angeles Times ale v roce 1994 uvedla, že se soutěží skutečně ráda zúčastňovala, protože byly zábavné a užívala si střídání různých outfitů. Těchto soutěží se zúčastňovala svého času každý víkend. Tyto soutěže ji nakonec dovedly až k modelingu.

Ačkoli byla postava Karen Fosterové namyšlená a marnivá, ve skutečném životě Angela taková rozhodně není. V roce 2000 založila organizaci, která pomáhá dětským hercům starat se o své finance. Vedl ji k tomu fakt, že její vlastní finance získané ze seriálu Krok za krokem utratili její rodiče.

6475e48f3a91eKaren.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Staci Keanan

Představitelka Dany se narodila, stejně jako Angela, v roce 1975. Její rodné jméno je Anastasia Love Sagorsky, které mimo jiné odkazuje na její ruské kořeny. Před natáčením svého prvního seriálu si ovšem změnila jméno na umělecké "Staci Keanan" poté v roce 1997 ještě jednou na "Stacy Keenan".

Na popud své matky začala natáčet reklamy a dělat modeling. Ačkoli kromě seriálu Krok za krokem hrála ještě v několika filmech, nakonec se stala právničkou na plný úvazek. Seriálová Dana by na ní byla jistě pyšná. 

Od roku 2017 je jejím manželem herec Guy Birtwhistle. 

Christine Lakin

Nemůžeme samozřejmě opomenout ani ženskou postavu z rodu Lambertů. Seriálová Al byla svérázná, a tak trochu klučičí. Z Christine ale vyrostla nádherná žena, která je nyní, ve svých čtyřiačtyřiceti letech, matkou dvou dětí.

Po skončení seriálu Krok za krokem se objevila v několika filmech. Po boku Paris Hilton si zahrála například ve filmu Kráska a ošklivka. Pro tuto roli muselo být použito velké množství make-upu, aby Christine vypadala ošklivě.

6475e4cec2227Al.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Zdroj info: latimesglamourfame, wikipedia, csfd

Reklama