5ee0b86319fa4obrazek.png
Foto: Shutterstock

Jana, 35 let

Tak o tom nemusím dlouho přemýšlet. Svůj nejhorší sex si vybavuju v živých barvách. Bylo mi asi dvacet a v posteli jsem skončila s bývalým spolužákem. Oba jsme byli dost opilí, ale následná kocovina mi bohužel paměť nevymazala. Asi kvůli alkoholu měl problém s erekcí, takže jsme se snažili, ale spíš jsme se po posteli plácali a on ho měl pořád jako leklou rybu. Přestože se snažil pomoci si rukou. Zdálo se to nekonečné, a nakonec jsme to stejně vzdali.

Emílie, 40 let
U mě bylo nejhorší to, co se vlastně vůbec nestalo. Se svým klukem jsem tehdy byla asi dva týdny a vyrazili jsme na lyžovačku na hory. Večer, když se na pokoji schylovalo k tomu nejlepší, řekl, že pro mě má překvapení a na chvíli odešel. Když se vrátil měl s sebou servírku, která nás obsluhovala u večeře. Prý souhlasila s trojkou. Po čtrnácti dnech vztahu? To jako vážně? Takže jsem se sebrala, nechala jim pokoj, přespala u kamarádky ve vedlejším, ráno se sbalila a odjela domů.

Erika, 28 let
Nikdy bych nečekala, že při sexu budu volat záchranku. Přítel, teď už manžel, začal být uprostřed milování takový malátný a museli jsme přestat. Cítil prudkou bolest hlavy, a protože se to nezlepšovalo, zavolala jsem záchranku. Odvezli ho do nemocnice, kde zjistili, že mu praskla cévka. V jednu chvíli to vypadalo hodně vážně, ale nakonec se z toho dostal bez následků a loni jsme se vzali.

Kamila, 53 let
To už je pěkných pár let zpátky. Chodila jsem tehdy s krásným chlapem. Vysoký, hora svalů, ale v posteli mě čekalo jen velké zklamání. Sice se říká, že na velikosti nezáleží, ale existuje určitá hranice, pod kterou to prostě už nejde. Čekala jsem, že si pořádně užiju, ale to, s čím se na mě vytasil, bylo tak hrozně malé, že to prostě nešlo. Vůbec nic jsem necítila a on byl navíc do dvou minut hotový, a ještě měl tu drzost se mě zeptat, jak se mi to líbilo. Chodila jsem s ním potom už jen týden a pak to v tichosti ukončila.

Lucie, 29 let
To jsem takhle byla v nejlepším, připadala jsem si jako hlavní hvězda strhujícího porno filmu a místo, aby mě moje společnost ještě rozparádila nějakou ostřejší větou, začal na mě šišlat ve stylu kočičko, broučku, miláššku, už budeš? Erotické napětí bylo hned pryč.

Čtěte také:

Reklama