Právě nám na redakční e-mail dorazila tisková zpráva s informací, že ženy prý nerady líbají vousaté muže. S čímž my v redakci nesouhlasíme, tedy alespoň já, jelikož mně se vousáči líbí a moc! Navíc líbání s nimi je sexy a velmi příjemné, můžete si je za jejich vousy pěkně přitáhnout. Vím, o čem mluvím. :-)

V tiskové zprávě společnosti Philips na otázku, zda ženy preferují líbání s vousatým mužem, nebo oholeným, odpovědělo přes 50 % žen, že se raději líbají s mužem oholeným. A to především zralé ženy ve věku od 45 let. Ve věkové skupině 45–53 let je preference hladce oholených mužských tváří zcela markantní – 74 %. Ale ani velmi mladé dívky a ženy nejsou vousy nijak zvlášť nadšeny:  46,2 % dá přednost hladké tváři.

Z odborných psychologických průzkumů také vyplývá, že muži s vousy vypadají starší a působí agresivněji. Možná i proto u druhých mužů vzbuzují ti vousatí respekt. Nicméně i přesto, že ženy by měly tyto mužnější typy přitahovat, opak je pravdou. Vousy v jejich očích na atraktivitě nepřidají a ženy spíše zaujme hladce oholená tvář.

Však v dnešní době je plnovous velmi trendy a spousta mužů si jej nechává narůst. Sama za sebe můžu říct, že je to sakra sexy, a není nic lepšího než si takového vousáče k sobě za jeho plnovous přitáhnout. :-)

sd

sd

sd

sd
Zdroj foto: https://www.facebook.com/BeardsAndTattoosOfficial

Reklama