shutterstock-90093883.jpg
Foto: Shutterstock

Simona, 33 let

Každý orgasmus je pro mě jiný. Mívám ho třeba jednou za rok i ve spaní, a ten je takový lehčí, jako by byl příjemný spíše jen v dolních partiích, ale nedostal se k mozku. Zato klasické vyvrcholení prožívám jako by mě najednou nečekaně vcucla černá díra, něco, v čem se dá cestovat čase a vidím ve tmě různě barevné záblesky. Někdy trvá poměrně dlouho a přijde mi to až nekonečné. K tomu samozřejmě patří vibrace celého těla a teplý pocit, který se po něm rozlévá.

Kristýna, 25 let

Těžko se mi to popisuje, ale když nad tím hodně přemýšlím a chtěla bych to zjednodušeně přirovnat k nějakému jinému pocitu, který se děje v mém těle, je to jako když mě štípne komár a štípanec hrozně svědí a když ho škrábu tak přichází neskutečná slast. Nebo když se mi chce hodně čůrat a pak konečně můžu potřebu vykonat. Jde o takovou úlevu, kterou chci strašně ukojit a najednou přijde.

Hedvika, 37 let

Přijde mi to jako bych si vzala nějakou drogu. Z ničeho nic jsem úplně mimo, cuká mi celé tělo, jako by mnou procházel nějaký výboj. Nejvíce cítím asi nějakou slast procházející samozřejmě od spodu, ale putuje až do mozku, kde udělá blesk. Ten potom zapříčiní, že se slast pomalu rozlije do celého těla, trochu i do konečků prstů. Někdy se mi chce potom plakat.

Radka, 42 let

Asi se to bude zdát pro někoho kontroverzní, ale mě přijde, že je to podobné porodu. Rodila jsem jen jednou, a to do vody a ta neskutečná úleva a pocit štěstí, jaký jsem měla, když na svět přišla moje dcera byl opravdu srovnatelný s orgasmem.

Tereza, 34 let

Pocitově bych to přirovnala k nějakému příjemnému teplu, které se rozlévá v oblasti vulvy a břicha. Jako kdyby mi na něj někdo položil záhřevnou lahev. To ale určitě není všechno, jenže je těžké popsat, co se děje dál. Možná to jsou nějaké vibrace, ale nevím. Cítím se u toho ale najednou strašně milovaná celým světem.

Čtěte také:

Reklama