Dobrý den, jmenuji se Marcela a od loňského dubna spolupracuji ve společnosti Styltex na internetovém obchodě, který je určen především nám ženám a potom i našim protějškům, které je někdy opravdu těžké přesvědčit, že záclona není jenom bílá a že se nekupuje jenom v Obi nebo Ikee.

Internetové obchody rostou jako houby po dešti, ale horší je to s jejich kvalitou.

Projekt 3D simulace interiéru byl zprvu jednoduchý.

Na internetu na www.styltex.cz pracují tři ženy a dva muži. Zřejmě mám výjimečné štěstí na svého nadřízeného, který je schopen rozebírat nové projekty firmy se svými podřízenými a nechává jim obrovský prostor pro vlastní nápady.

Proto mě pověřil tím, čím se zabýval až do teď výhradně on, a to budoucím rozvojem celého projektu.

Jako každá takto výrazně rostoucí firma máme spoustu problémů a do většiny z nich jsem spadla rovnýma nohama. Nicméně jsem asi po měsíci práce dostala nápad, jak pomoci nám ženám s výběrem záclon v interiéru.

Napadlo mě, jak by pomohlo, kdybyste si na internetu mohly vybrat záclonu a potom si ji prohlédly v trojrozměrné simulaci na okně i se závěsem. K tomu byste si mohly potáhnout křeslo jednou z tisíce druhů potahových látek, a tím posledním oříškem na dortu by byla možnost vyladit si barvy stěn.

Všechno by fungovalo tak, že byste si plynule mohly přepínat z trojrozměrného prostředí zpět do obchodu, nebo i přímo v 3D simulaci objednávat i nakupovat. Vymyslela jsem to tak, že by se myš dotkla závěsu a v tu chvíli by žena měla na výběr ze všech (cca 1000) druhů závěsů. U každého závěsu by se hned zobrazovala cena a podobně by fungovaly i záclony a potahové látky. Vlastně by celý obrázek byl oceněn. Pak byste si mohly měnit odstíny všech zdí, podlahy a stropu. A nakonec byste si obrázek mohly jen vytisknout a ukázat manželovi, že by ten pokojík šel opravdu oživit červenou a hnědou a že je to on, kdo si to nedokázal (nebo nechtěl) představit.

Reklama