Také jste už zjistily, že po nějaké době, strávené se Ženou-in, jste na tomto serveru víceméně zavislé? Když už na ničem jiném, tak na Hertě, se kterou spousta z nás začíná svůj den? A jste registrované, přihlašujete se (když už kvůli ničemu, tak kvůli soutěžím)?

Pokud nejste, tak číst dál není ve vašem zájmu. A pokud jste? Pak jste už určitě zjistily, kde se odehrává ta podstatná část debat, výměn názorů a to všechno ostatní, co pod články nenajdete - jistě, na diskuzích nebo na chatu. Můžete si tam pohovořit s lidmi sobě názorově blízkými, s lidmi, jejichž názory vám budou bytostně cizí, na všechna možná i nemožná témata ... ale pořád se budete bavit jenom virtuálně, s někým, kdo je anonymně schovaný za svým nickem a o kom vlastně nic moc nevíte.

Ale jsou na Ženě-in vaše známé? Kamarádky, sousedky? Tuhle otázku si určitě klade skoro každá z nás - a taky na ni poctivě hledá odpověď. I já jsem našla na Ženě-in přítelkyni, a to přesto, že žije na opačném konci světa - v Kanadě... Minda je sestra mé dobré kamarádky ze školy. A když se mohou najít dvě takhle vzdálené osoby,  mohou se najít i  lidé ze stejného města - a třeba i uspořádat regionální sraz, abyste si byly blíž. Některá města a místa už mají srazovou tradici, někde je založená diskuze a čeká se jen na vhodný popud, a jinde se ještě nikdo nenašel, kdo by si troufl jít "s kůží na trh".

Nejprve se podíváme na diskuzi vpravdě kosmopolitní:

Kosmopolitní holky a dámy aneb Jak to zvládáte v cizině?

 

A teď se podívejme, kde se můžete sejít a pokusit se o regionální sraz Ženy-in:

Brno - Hospoda u Padovce

České Budějovice - Budějicééé..........

Děčín - Děčín

Kraslice nebo Sokolov - Kraslice nebo Sokolov

Milovice - Milovice a okolí

Olomouc - Olomoucké auditko 

V Ostravě si mohou vybírat a vymýšlet - mají hned tři diskuze:

Ostrava , Ostrava,Frýdek-Místek a okolí ozvěte se! a ještě Ostrava je nejlepší

Pardubice - Pardubice - město perníku

Plzeń - Plzeň

Pochopitelně i Praha má svoje kouzla a speciality: Nejlepší holky jsou

A aby se v Praze necítili ublížení a odstrčení, když jsou poslední, prozradím vám, že pro ty, které nebaví posedávat po restauracích nebo páchat srazíky klasického typu, se na ženě-in domlouvají i kurzy kreativní tvroby:

Brno - Tvoření v Brně a okolí

Praha - Všeumělky

Přerov -  Kurzy v Přerově- a pokud je mi známo, dávno už nejenom kurzy, ale i srazíky...

No a nakonec to nejobecnější a vůbec ne regionální - kurzy po celé republice, pořádané Monikou Brýdovou, o kterých si můžete přečíst na diskuzi Rady a nápady

Doufám, že jste svoje okolí našly a pokud ne, přeju odvahu k založení diskuze a nalezení známých tváří ... a vybudování lokální pobočky. :-)

V článku byly odkázány ty diskuze, které jsou viditelné a jejichž správci dali souhlas. Pokud jsem nějakou diskuzi přehlédla, opomenula nebo něco popletla, připojuji předem svoji omluvu...          
Reklama