Ukázková sobota v režii zdravého životního stylu. Tak bychom také mohli nazvat akci, kterou jsme pro naše čtenářky přichystali ve spolupráci s cvičitelkou Hankou Kynychovou a Hnutím za dobrou snídani – Be Be dobré ráno. Byli jsme samozřejmě u toho.

Sešli jsme se v útulném fitness studiu Hanky Kynychové. Dvacet osm čtenářek různého věku a kondice, zato s obrovskou chutí zažít příjemné aktivní odpoledne. Koho by nelákalo vzájemně se poznat, společně rozhýbat tělo se sympatickou cvičitelkou Hankou, o pauzách doplnit energii Be Be sušenkami a ještě k tomu se dozvědět spoustu zajímavostí o správné výživě?

My „holky" z redakce jsme jen litovaly, že se nemůžeme připojit, protože jsme se k naší smůle potýkaly s nachlazením. A tak jsme jen závistivě přihlížely, jak sportovně naladěné čtenářky v rytmu hudby posilují nebo se potí na chodicích trenažerech. No snad někdy příště...

Nechtěly jsme moc rušit, ale nadalo nám to, abychom čas od času nenahlédly do jednotlivých sálů


V prvním jedna skupina pilně protahovala svaly.


Ve druhém zdolávala náročné pěší túry na strojích, kterým se slangově říká hýty. Zkratka H.E.A.T
Po padesáti minutách následoval krátký oddech, osvěžení a skupinky se vyměnily. Takže zápřah to byl opravdu vydatný. 


Musíme uznat, že i když je cvičitelé zrovna nešetřili a jelo se ve svižném tempu, všechny se držely statečně. Teprve po dvou hodinách poctivé dřiny bylo na některých znát, jak jsou na tom s fyzičkou. Jedny toho měly, jak se říká, plné kecky, druhé se jen tak lehce zpotily, třetí by ještě jednu hoďku" zvládly. Ze všech bez rozdílu ale zářila spokojenost a dobrá nálada, a to byl cíl.


Po dvouhodinovce aktivního pohybu bylo více než záhodné dobít novou energii. A tak ženy chroupaly bébéčka, ovoce, doplňovaly tekutiny a přitom se mohly od dietoložky dozvědět, jak efektivně skloubit obojí. Pohyb a výživu. A nebo také jak jíst, když na pohyb není čas. Jak a čím doplnit energii, abychom netloustli. 

Kdo měl zájem, mohl si nechat změřit poměr tuku a svalové hmoty v těle. Když jsme tak nakukovaly přes rameno, byly všechny testované v normě. Tak na tom nejsme zase tak špatně, co říkáte?

Na závěr jsme si neodpustili malou anketku:

A - Co snídáte?
B - Jak se cítíte po cvičení?
C - Cvičíte pravidelně?


Fishi

A - Jogurt a ovocné müsli. Občas si dám i Be Be.
B - Příjemně unavená.
C - Ano, aerobic, chodím do posilovny a cvičím i doma.


Ivka78
A - Nic, nestíhám, mám děti a ráno není na snídani čas. Ale když všechny vypravím, dám si tak kolem desáté čaj a jogurt.
B - Super, zvláště H.E.A.T. mě nadchlo.
C - Cvičím ráda, ale neměla jsem teď moc čas. Ale slibuji si, že zase začnu. Asi aerobic.


verca online
A - tmavé pečivo, Be Be mám ráda jako dezert.
B - cítím se dobře, ale je to spíš pro lidi s dobrou kondicí.
C - chodím do fitka.

A jak jste na tom vy, ostatní ženy-in?
Snídáte? Myslíte, že správně?
Chodíte cvičit?
Přihlásily byste se na podobnou akci také?