Pokud vezmeme téma obrazně, můžeme si dnes povídat o ženských zbraních, které použijete, když jste v ohrožení, nebo když chcete samy útočit. Co platí na vašeho šéfa a co platí na vašeho muže? O čem víte, že platí zaručeně na každého chlapa? Napište nám o tom, pokud chcete.

Pokud ne, napište nám o opravdových zbraních. Jak je vnímáte? A používáte nějaké? Máte v kabelce pepřák, nebo dokonce nůž? Nebo patříte k těm ženám, kterým jsou zbraně blízké, a umíte zacházet třeba se střelnými zbraněmi?

A jak se díváte na muže a jejich lásku k chladným, palným a jiným zbraním? Já třebas sbírám nože. Neřekl bych, že mám agresivní sklony, ale fascinuje mne, jakou práci si dokáží návrháři dát, aby vyrobili něco víc než jen nůž. Známý sbírá i zbraně palné a jeho paní si je také zamilovala. Ideální pár. Ale jak by to bylo (je) u vás, kdyby váš drahý přinesl domů kvér a řekl: „Podívej na tu krásu!“

Setkal by se s pochopením a třeba i nadšením u vás, nebo byste jej hnala i s pistolí a křikem, ať si jde střílet z někoho jiného? Co si o střelných zbraních vůbec myslíte? Trpěly byste doma jednu za účelem ochrany rodiny?

Pokud vám není blízký ani tento pohled, můžete mi napsat třeba o vašem názoru na zbraně hromadného ničení, ale to je téma, které se nás sice týká všech, jenže vyjádřit se k němu je pro všechny (naštěstí) zřejmě velmi abstraktní... Doufám, že bombardování nezažil nikdo z nás.

Jaký je váš vztah ke zbraním vůbec?
Používáte (ženské) zbraně?
A pokud ano, vlastníte nějakou?
Preferujete palné nebo chladné zbraně? :)
Měla jste někdy důvod použít zbraň?
Jak se díváte na mužskou zálibu ve zbraních?
A co zbraně hromadného ničení?

Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz
Nelepší příspěvek oceníme!

Reklama