Také jaro ve vás, milé dámy, probouzí chtíč být krásná, sexy, okouzlující, prostě in?
Na tváře nám opět začnou dopadat první teplé sluneční paprsky, zahodíme zimní bundy a kabáty, a konečně budeme moci obléknout sexy trika a krátké sukně. Zkrátka přichází období plné romantiky a dlouhých večerů plných něžného mazlení.

 

Říkáte, že se můžete vykašlat na jaro i na sluníčko, protože se vám na obličeji objevují první vrásky, které vám jarní náladu srazily na nulu? Nebo máte obavy z agresivních jarních paprsků slunce?

 

Tak teď už tyto starosti můžete vesele hodit za hlavu a začít si i vy užívat jarní nálady!

 

Díky tabletkám evelle® se totiž vaše pleť nejen vyhladí a rozzáří mladistvým vzhledem, ale umožní vám i delší pobyt na slunci.

 

Tabletky evelle® - cesta za pletí bez vrásek

Vrásky se objevují ve chvíli, kdy vaše pleť ztrácí schopnost vlastní obrany před neúprosným stárnutím. evelle® poskytuje pleti optimální směs bioaktivních látek, které její obranné mechanismy podpoří, a to zevnitř.

 

S evelle® nastartuje zkrášlovací proces už v těch nejhlubších vrstvách pokožky, kde mohou mít krémy a mléka jen omezený účinek. Přírodní receptura evelle® je založena na výsledcích vědy. Za povšimnutí jistě stojí, že jedině evelle® obsahuje deset bioaktivních látek významně ovlivňujících kvalitu pleti. K jejím nejdůležitějším složkám patří Bio-Marine Complex®, lykopen a unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol®.

 

Víte, že evelle®:

- působí proti známkám stárnutí - proti vzniku vrásek a změnám pigmentace
- vyživuje pleť tak, aby zůstala elastická i pevná
- zlepšuje schopnost pokožky udržet si vlhkost
- obsahuje účinné antioxidanty, které buňky pleti chrání

- odstraňuje "unavený" vzhled pleti i očí
- dává vašim vlasům bohatost a zářivý lesk
- zpevňuje vaše nehty

 

Výzkum provedený na Dermatologickém institutu v Hamburgu potvrdil, že ženy užívající doplněk stravy - oproti kontrolní skupině žen užívajících placebo (tableta bez účinné látky) - měly v průběhu několika týdnů viditelně hladší pleť. Unikátní složení tablet redukuje vrásky a poskytuje pleti pružnost, pevnost, krásu a zdravý, mladistvý vzhled.

 

Vidíte? Není to zase tak těžké být krásná a působit mladistvým, svěžím dojmem!

Hoďte proto za hlavu svůj splín z prvních vrásek. Svěřte svoji pleť evelle® a užívejte si krásných jarních dnů, které už ťukají na dveře ;o)

 

Více na www.evelle.cz

Reklama