pattexMy ženy potřebujeme nějaké místo, kde se můžeme věnovat samy sobě a kde máme všechny důležité věci po ruce. Bohužel často se nám stává, že nenajdeme dostatečný prostor. Stačí ale jen málo - toaletní stolek s věšákem na šaty - a můžete se těšit z vlastního koutku. I tak malou plochu je snadné oživit originálními nápady, které vás budou bavit.

Připravili jsme pro vás jednu netradiční ukázku. Malý stolek nalepený na zdi působí svěžím dojmem. Ten je umocněn originálním použitím nohou u stolu, které v tomto případě převzaly spíše roli designového prvku. Jedna z nich dokonce jakoby mimoděk visí v prostoru. Takto působí stolek zajímavě a hravě. Navíc se pod ním dá bez problémů uklízet.

pattexStolek je doplněn o další originální nápad. Dámská lodička nalepená na stěně slouží jako praktický věšák na šaty. Nahrazuje němého sluhu, který zbytečně zabírá místo.

Většina žen jednou za čas udělá v botníku pořádek, zejména na začátku nové sezóny. Když se tak prohrabujete v krabicích, často si uvědomíte, že některý konkrétní pár jste za celou sezonu ani neměly na nohou. Právě v takové situaci vznikl druhý nápad - dámská lodička na vysokém podpatku jako věšák na šaty.

pattexStačí jen vybrat si botu, kterou již nebudete nosit, a pak najít správné lepidlo, stejně jako v případě stolku. Montážní lepidlo Pattex Power Fix se samospouští je určené pro lepení v interiéru, spolehlivě lepí různé materiály - dřevo, keramiku, kov, kůži, polystyren a podobně. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout spoušť a lepíte! Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne každý.

Originální řešení nemusí být doménou jen renomovaného designéra. Nyní můžete své netradiční nápady realizovat i vy. Více informací naleznete na www.pattex.cz. Inspirujte se dalšími ukázkami na www.pattexpower.cz.

Reklama