Na serveru sexpoint.cz zaměřeném převážně na muže jsme našli  pozoruhodný text. Přečtěte si, co si pánové představují, že si představujte vy.

 

V originále zde: http://www.sexpoint.cz/clanky.php?id=121

 

Pokud nechcete na porno server, text jsme zkopírovali sem:

 

Jste-li muž, následující řádky se Vám asi nebudou moc líbit. Ne všichni z vás totiž připouští, že i Vaše partnerky mají své sexuální představy. Bohužel v nich jen málokdy figurujete Vy. Takže, když se s ní milujete, je možné, že zrovna myslí na:...

Sex s Vámi:
Tuto představu mají ženy, jen dokud sex s Vámi neuskuteční. Pokud jste byl opravdu hodně dobrý a ona říká, že jí to nikdy nikdo lépe neudělal, stejně v jejích sexuálních představách vydržíte maximálně dva měsíce. Pokud chcete zůstat v jejích vzpomínkách, jako borec s velkým B, máte jedinou možnost. Vyspat se s ní jen jednou. Pokud to pro ni bylo opravdu nezapomenutelné, bude po zbytek života chodit a vzdychat: ach, nikdo mi to nikdy neudělal líp než Tonda. Paradoxem je, že když jí to uděláte podruhé a potřetí… stejně dobře, za chvíli už jí to s Vámi nijak výjimečné připadat nebude.

Sex s jinou dívkou:
Některé ženy by nikdy nepřiznaly, že představa sexu se ženou je dokáže pěkně rozpálit. Stydí se a mají pocit, že byste je okamžitě považoval za perverzní lesbičku, což je ovšem hloupost. Vždyť, co je pro nás muže krásnější než pohled na dvě krásné ženy uspokojující se navzájem? Přesto tato představa zůstává u hodně žen jen snem, protože málokterá má odvahu ji realizovat.

U pana doktora:
Ležím na gynekologickém křesle a pěkný, mladý pan doktor mi poskytuje i jiné “nadstandardní“ služby. Vždyť, kdo jiný by měl lépe vědět, kam má přesně sáhnout, aby to přineslo to největší vzrušení, než zkušený pan doktor s citlivými prsty? Takže až nebudete vědět, co by, zahrajte si na doktora. Možná je to přesně to, po čem vaše partnerka touží.

Sex s mužem v uniformě:
Některé ženy mají muže v uniformách za sexuální přeborníky. Uniforma na ně působí dojmem, že její nositel je opravdový muž. Vždyť, aby ji mohl nosit, musí být silný, statečný atd… Tuto představu mají většinou ženy, které mají doma pravý opak vysněného muže. Nicméně, jsou také ženy, které uniforma vzrušuje z jiných důvodů. Představují si např., že jsou u tvrdého výslechu, kde si s nimi může uniformovaný policista dělat co chce.

Sex s celebritou:
Jsou ženy, které si při sexu představují, že vy vlastně nejste vy, ale Brad Pitt, nebo jakákoli jiná hvězda. Tuto představa preferují spíše mladé dívky. Zkušenější ženy žijí více nohama na zemi. Nicméně i tato představa je mezi ženami oblíbené afrodiziakum. Pokud ale nemá všude vylepené jeho plakáty a při sexu vás neoslovuje jeho jménem, nemáte důvod se znepokojovat. Sexuální představy jsou podle odborníků úplně normální.

Sex s jiným mužem:
Může to být kdokoliv. Váš kamarád, nebo muž, kterého potkává, když jde do práce. Nikdy by s ním nic neměla, ale přeci jen… Zajímá ji, jaký asi je milenec. Protože vám chce být věrná, má jen zavřené oči a představuje si jeho. Většinou je to jen čistě platonická záležitost. Až se rozhodne prubnout ho naostro, bude to na jiný článek.

Je prostitutka:
Líbí se jí představa, že má hodně mužů, sex často. Každému, kdo jí zaplatí, musí být po vůli a splnit jakékoli přání. Láká ji představa, že je přinucena dělat neslušné věci, které by jinak nedělala. Nikdy by to nechtěla realizovat (asi by se jí to moc nelíbilo). Velmi oblíbená je tato fantazie u žen, které z nějakého důvodu nemají sex v takové míře, jak by si představovaly.

Sex na veřejnosti:
Ženy, které mají rády tyto představy, jsou v jádru velké exhibicionistky. Už se vidí, jak se svlékají před spoustou cizích lidí a všichni jsou z nich přímo nadšení. Nebo jak si to rozdávají s přítelem na louce v parku, v neděli odpoledne. Pokud zůstává jen u představ, není důvod k obavám. Ten bude, až jednou v baru po dvou sklenkách vína vyleze na stůl a začne dělat striptýz.

Reklama