Módní návrhářka Kateřina Geislerová, která už 12 let působí v Paříži, kde má nedaleko muzea Georges Pompidou svůj ateliér a butik, předvede 10. - 19. února 2012 hned ve třech českých městech svou kolekci pro sezonu podzim - zima 2011/2012. Její Pop-up Store pro vás otevře své brány v Praze, Karlových Varech a Mladé Boleslavi.

Kateřina GeislerováPop-up Store či Pop-up Shop je výraz pro dočasný obchod, který se na určitém místě objeví jakoby „na návštěvě“. Módu Kateřiny Geislerové bude druhý únorový víkend od 10. do 12. 2. hostit pražský butik Mona prêt-à-porter (Týnská 15, Praha 1). V pátek 10. února se sem navíc můžete od 19 do 22 hodin přijít podívat na vernisáž, kde na vás kromě krásných šatů bude čekat rovněž welcome drink, občerstvení ve francouzském stylu, a dokonce návrhářka Kateřina Geislerová osobně. O víkendu sem můžete vyrazit od 11 do 20 hodin a využít výjimečné možnosti zakoupení modelů z nové kolekce až s 35% slevou. V následujícím týdnu přijde řada i na módní nadšence v Karlových Varech, kteří najdou podrobné informace o místě a otvírací době Pop-up Shopu na www.katerina-geislerova.com a na Facebooku. Třetí únorový víkend 18. - 19. 2. pak potěší stylové obyvatele Mladé Boleslavi, kteří budou modely moci obdivovat v hotelu Galatea (Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy).

V aktuální kolekci se můžete těšit na klasické krejčovské materiály s jemnými úplety a detaily provedenými v kůži. Speciálně pro tuto příležitost představí i několik modelů z nadcházející kolekce, mezi které patří úpletové šaty a koktejlky, v nichž se rovněž projevuje autorčin nezaměnitelný až „sochařský“ rukopis. Kateřina Geislerová klade důraz jak na volbu kvalitních materiálů, tak na preciznost zpracování a perfektně padnoucí střihy se zajímavými detaily. Její styl vyzdvihuje dámskou siluetu i osobnost nositelky, aniž by zapomínal na pohodlí a komfort.

Vizitka

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová je módní návrhářka působící 12 let v Paříži, kde studovala Kateřina Geislerovánejdříve na Sorbonně, poté na univerzitě St. Denis a nakonec na pařížské umělecké škole LISAA (L'institut Supérieur des Arts Appliqués). Již během studia získala své první klientky, pro které tvořila na objednávku. Vysokou školu ukončila s nejlepší ročníkovou prací v roce 2001 a díky stážím se zdokonalila v navrhování i konstrukci v předních pařížských módních domech. V roce 2002 se s aktuální kolekcí zúčastnila návrhářských soutěží Festival de Jeunes Créateurs - Tignes a Festival de la Côte d'Opale. Úspěch byl tak výrazný, že vzápětí uspořádala svou první přehlídku v centru Paříže. Začátkem roku 2003 se rozhodla založit svou vlastní značku a otevřela si ateliér/showroom nedaleko Champs Elysées. Její první kolekce se nejprve skládaly pouze z originálních kusů a limitovaných sérií zhotovovaných na zakázku a na míru. V roce 2004 rozšířila svou tvorbu linií prêt-à-porter, která byla prezentována v různých pařížských buticích. V roce 2007 otevřela vlastní butik nedaleko muzea Georges Pompidou a v roce 2009 spustila e-shop, který je součástí jejich webových stránek.

Podívat se na ně můžete tady: www.katerina-geislerova.com.

Text a foto zdroj: TZ