Ženy mají všeobecně spíše potřebu své tělo zakrývat, halit do neforemných látek a ukázat ze sebe co nejméně. A pak jsou tu muži, kteří preferují opačný přístup. To samozřejmě neznamená, že musíte chodit v mini sukni, odhalit dekolt na maximum a nosit super vysoké podpatky. Stačí, když najdete “zlatý střed” a ukážete své ženské já v té nejlepší podobě. Letošní léto je na takové módní experimenty jako stvořené!

90' jsou zpět

Celá devadesátá léta byla trochu rozporuplná. Patří k nim mrkváče s vysokým pasem (dnešní mom jeans), které ženy sice milují, muži nikoliv, výrazná ramena, odhalený pupík, ale také šaty na tělo. 
Poslední jmenované slaví pořádný comeback. Takže pokud toužíte ukázat svou vypracovanou postavu a předvést křivky v celé své kráse, rozhodně si šaty, které perfektně obepnou vaši postavu, pořiďte. Nosit je můžete doslova od pondělí do pátku. 

Šaty na tělo na X způsobů

  • Máte-li nohy jako gazela a měříte 170 centimetrů a víc, můžete si dovolit sáhnout i po kratším střihu a délce například do půlky stehen. 
  • To, že si obléknete sexy šaty na tělo, neznamená, že si k nim nutně musíte vzít podpatky. Naopak. Co takhle bílé plátěné tenisky a batůžek? 
  • Hrajte si s délkami. Když krátké úzké šaty, tak k nim blejzr či sako v prodlouženém střihu. 
  • Baví vás v létě trochu experimentovat? Tak co takhle si k ryze letním šatům nazout “koně”? Tedy kovbojské kozačky. V kombinaci s holými nohami si zajistíte 100% pozornost. 
  • Velkým plusem těchto šatů je řasení. Takže pokud si myslíte, že se takový střih nehodí k vaší postavě, můžete jásat. Řasení zakryje i drobné nedostatky a vy nebudete muset celý večer zatahovat bříško. 
  • Nic se nemá přehánět, a tak si k šatům odhalujícím ženské křivky raději udělejte jemnější make-up, vlasy stáhněte do ohonu nebo je nechte volně rozpuštěné a neupravené. 


5eeb420cc9c2aobrazek.png
5eeb42aa8af9bobrazek.png
5eeb43006eb1bobrazek.png


Také si přečtěte:

Reklama