Značka Encanto nabízí hned dvě nové řady. Růžovou s názvem Encanto Irresistible, která dominuje ryze ženskými sladkými tóny. Naopak modrá řada Encanto Fascinating je inspirovaná tropickým a exotickým prostředí. Pohltí vás svou svěží vůní a rázem si budete připadat jak na dovolené.

Jak jsme byly s těmito žhavými novinkami od společnosti AVON spokojené? To se dozvíte v následující recenzích.

Veronika Bulánková, redaktorka

5c94ba29991d3obrazek.pngPrvní, co mě zaujalo na produktech značky Encanto, které uvedla na trh společnost AVON, byly příjemné barvičky. Tyrkysová a růžová totiž patří k mým oblíbeným. Otestovala jsem modrou řadu Fascinating, a tady je mé resumé. Modrá řada mi sedla zejména svou vůní. Slibuje dotek exotiky, a to i plní. Hned při prvním přičichnutí jsem si představila písek, palmy a popadla mě chuť sbalit batoh a vyrazit do dáli vstříc západu slunce a… No vrátím se raději zpátky na zem, respektive k jednotlivým produktům.

Hydratační tělové mléko Encanto Fascinating  
Kromě toho, že krásně voní, se mléko také dobře roztírá. Není tolik hutné, ale přesto pokožku hydratuje, takže se bude perfektně hodit na léto.

Tělový sprej Encanto Fascinating
V teplých měsících určitě ocením rovněž tělový sprej, který pěkně osvěží. Když jsem si nestihla po cvičení umýt vlasy, stříkla jsem ho pro lepší pocit i do nich.

5c94b2d025c3cobrazek.png

Hydratační krém na ruce Encanto Fascinating
Krém má ideální velikost akorát do kabelky. Obal navíc působí luxusním dojmem. Často si myji ruce, takže potřebuji i hodně hydratovat. A to, co jsem očekávala, produkt také splnil.

Hydratační olej na tělo a do koupele Encanto Fascinating
Pár kapkami oleje jsem obohatila svou vanu a bylo to moc příjemné. Nejenže se koupelnou rozlinula krásná vůně, ale přišlo mi, že po koupání byla pokožka hladší.

Encanto Fascinating EDT
Vůně stačí opravdu maličko, aby navoněla nejen vás, ale i celý pokoj. Nepůsobí ale nijak rušivě. Zaznamenala jsem i celkem dlouhou výdrž. Zvládla se mnou celý náročný den. 

Kristina Vodičkovká, editorka

5c94bad27a178obrazek.pngOsobně se mi na první přivonění zalíbila růžová řada Irresistible, jejíž parfemace mi připomíná něco z dětství. Vůně je přesně taková, jako si představuji jaro: svěží kombinace ovocných a květinových tonů. V Irresistible řadě je navíc produkt, který si kupuji od různých značek každý rok - olej se třpytkami. Jde o jemné třpytky, které nádherně odrážejí světlo a olejíček vypadá skvěle jak v dekoltu, tak i na nohách, které vypadají hned o kousek hezčí. Mohli by v Avonu udělat i větší balení? Prosím.

5c94b30788728obrazek.png

Žaneta Podlahová, produkční marketingu

5c94c578214bfobrazek.pngJakmile jsem uviděla nové tělové výrobky značky Encanto, okamžitě jsem sáhla po modré řadě. Svou barvou je tedy spíše tyrkysová a ano: „Nesuďme podle obalu.“, ale splnila přesně to, co jsem si představovala pod jejím vzhledem. Exotika. Vystihující slovo, které je hodno této řady Fascinating. Vůně je neskutečně svěží, voní po mošusu a nefritové liány s kombinací růžového pepře. Tudíž si umíte představit, že jsem si oblíbila vůni Encanto Fascinating EDT, tak jako tělový sprej. Vůně mě mile překvapila také díky její výdrži, takže tleskám.

Tělové mléko je příjemné lehké konzistence, krásně se vstřebává do pokožky a nezanechává ten nepříjemný lepkavý pocit. Krém na ruce je o něco hutnější, ale mé ruce po zimě si žádají přesně tuhle konzistenci. A hydratační olej na tělo a do koupele? Naprostá symfonie. Kdo mě zná, tak ví, že jsem velkým příznivcem olejů, takže tento olejíček zvítězil na prvním místě produktů z této řady.

Přečtěte si také:

Více informací naleznete zde.

Reklama