A je tu názor chlapa! Jak vnímá ženská prsa čtenář Dekameron a co si myslí o jejich úpravách plastickým chirurgem, to zjistíte z jeho příspěvku k dnešnímu tématu: Plastika poprsí.

Čtenář Dekameron se nestydí pojmenovat svůj vztah k ženskému poprsí jako „ňaderný". Jaká je jeho zkušenost s plastikou ženských prsou? To už si můžete přečíst níže v jeho příspěvku k tématu.

Téma zní: Plastika poprsí - vaše názory! Své příspěvky posílejte dnes 10. března do 15.00 hodin!

Ženská prsa v rukou a očích Dekamerona

Vážené dámy, vážená redakce, spolu s Kubovými tématy letí takřka pokaždé, moje reakce.
Přece jen už utekl nějaký ten pátek od 15 let, kdy jsem začal silněji jako kluk vnímat (tušit) hmatem křivky a zaobleniny dívčího (ženského) těla.
Tak jako mají lidé různý vkus na barvu vlasů, očí, tón hlasu, tak i já mám svůj vkus, který bych nazval... „ňaderný".
Nejvíce mi imponují ženy, jejichž „kůzlátka" vklouznou tak akorát do mé dlaně (nemám ruce jako lopaty, viděl bych to tak na Céčka). Nebudu se tu teď v tomhle směru rozepisovat, odbočil bych od tématu.
Moje mužská zkušenost s plastikou prsů (u ženy...ehm). Tedy za svůj krátký život mám jen dvě osobní zkušenosti.
První zkušeností je moje bývalá přítelkyně. Podstoupila plastickou operaci prsou (zvětšení... asi tak na ty Céčka :-) ) asi tak před 15 lety, tedy v době, kdy jsem skoro ještě tahal kačera. Hovořili jsme spolu ve chvilkách, kdy jsme měli sílu už jen na povídání, o jejích pocitech před operací, po operaci a pak s odstupem doby. K plastice ji přivedl pocit méněcennosti, nelíbila se sama sobě, neměla se ráda. Plastika ji sklidnila. Cítí se najednou více ženská. A to bych nebyl já, abych to umělecké dílo pořádně neprozkoumal. Na první pohled byly její „kůzlátka" naprosto dokonalá. Jen na spodní straně prsů byly slabé světlé jizvičky po řezu a při doteku bylo místy cítit okraje implantátu. Vědomí, že má moje partnerka implantáty však ovlivnilo moje chování k ní. Cítil jsem vnitřně povinnost být opatrný, dotýkat se jemně... přiznám se, že to ubíralo na určitém „náboji" při sexu...
Druhou zkušeností je kamarádka. Vážně, jen kamarádka. Její milenec jí zaplatil implantáty a ona hrdě a se zvednutým sebevědomím všude kolem demonstrovala, jakou z toho má radost. Když jsem k ní přišel do kanceláře poté, co byla na operaci, viděl jsem její rozzářený úsměv a už mi kynula, abych rychle k ní přišel. Popadla moji ruku a šup s ní do podprsenky. Prej co tomu říkám... (To co jsem zamumlal není tady pro vás, bylo jen pro ni, omlouvám se :-) ). Opravdu její nadšení nebere konce ani dnes po několika letech. Stále je pro ni pevné poprsí „egoberličkou". Přeji jí to. Přeji jí ten kousek štěstí a radosti v jejím životě, zvláště když ji zasáhla na jiném místě jistá zákeřná choroba....
Neodsuzuji tedy nikoho, kdo si ubere a nebo naopak v těchto místech přidá. Myslím si, že to dělá sám pro sebe, pro svůj lepší pocit. Má na to právo a jistě chápe případná rizika.
A závěrem bych rád podotknul. Mám nyní takovou lepší kamarádku. Je milá, hodná, pozorná a něžná. A i když jsem „Céčkař", její „Dvojnulky" mi vůbec nevadí. Horší by bylo, kdyby byla o půl hlavy vyšší než já.
Vzkaz pro ni: Princezno, líbíš se mi taková jaká jsi. Příroda věděla proč tě takovou stvořila. A takovou tě akceptuji. Tvůj Žabák.

Dekameron

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena